۱۱تن فرآورده خام دامی غیر قابل مصرف در بوئین زهرا از چرخه مصرف خارج شد
کد خبر: 117652
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۶
شاخص : در راستای کنترل سلامت فرآورده های خام دامی در شهرستان بوئین زهرا از واحدهای عرضه ،رستورانها و ... در سطح شهرستان بازدید به عمل آمد و ضمن برخورد با موارد تخلف فرآورده های خام دامی غیر قابل مصرف معدوم شد.

به گزارش شاخص نیوز، دکتر مهدی مهرزاده ریاست اداره دامپزشکی شهرستان بوئین زهرا گفت: علی رغم بازدیدهای مستمر واحد نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی این اداره از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی ، همچنان شاهد هستیم که عده ای سود جو اقدام به عرضه فرآورده های تاریخ گذشته و فاسد مینمایند

وی ادامه داد: بطوریکه بازرسان این اداره در طول ۶ ماه نخست سال جاری ، بیش از ۵هزار و۶۰۰ کیلوگرم فرآورده خام دامی را از مراکز عرضه سطح شهر جمع آوری کرده و ۵هزار و۴۰۰ کیلو فرآورده خام دامی نیز در کشتارگاه ها ضبط شده است.

دکتر مهدی مهرزاده تصریح کرد: رویکرد واحد نظارت بر بهداشت عمومی اداره دامپزشکی شهرستان بوئین زهرا ، آموزشی بوده و سعی دارد با زمینه سازی فرهنگ صحیح تولید ، عرضه و مصرف ، گامی موثر در خصوص بهداشت فرآورده های خام دامی بردارد.

وی در پایان ضمن تاکید بر اقدامات قاطع این اداره در برخورد با افراد متخلف گفت : اداره دامپزشکی شهرستان بوئین زهرا نسبت به افرادی که تعمدا” اقدام به تخلف بهداشتی و به خطر انداختن بهداشت و سلامت جامعه می کنند با قاطعیت برخورد کرده و برخود لازم می داند تا از حریم بهداشتی عموم جامعه صیانت نماید.

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار