برخی مسوولین در حق خانواده‎ معظم شهدای مدافع حرم کم‌لطفی می‌کنند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 120201
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۴
فرمانده قرارگاه نصرت:
شاخص : فرمانده قرارگاه نصرت با اشاره به اینکه جوسازی‌های به وجود آمده در رابطه با مدافعان حرم باعث ناراحتی خانواده شهدا شده است گفت: برخی افراد و مسوولین در حق خانواده‎های معظم شهدای مدافع حرم کم‌لطفی می‌کنند

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، سردار ابوالفتاح اهوازیان، فرمانده قرارگاه سری نصرت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز گذشته در همایش کارمندان بسیجی استان قزوین که در سالن همایش های شرکت توزیع برق برگزار شد، اظهار کرد: بسیج به دنبال فرمان تاریخی امام(ره) و به وسیله انسان‌هایی دغدغه مند به وجود آمد که وظیفه دفاع از اسلام و مسلمین را برعهده گرفتند که این دفاع جغرافیا و مرز نمی شناسد.

فرمانده قرارگاه نصرت با بیان اینکه امروز عده ای ارتش و سپاه را نیروی مازاد می دانند، گفت: اگر بسیج ، ارتش و سپاه نبود نمی‌توانستیم جنگ تحمیلی را با اقتدار به پایان رسانده و امروز در آسایش و آرامش زندگی کنیم.

اهوازیان بیان کرد: در حال حاضر بسیاری از طرح‌هایی که در کشور افتتاح می شود به برکت وجود قرارگاه خانم الانبیا سپاه است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۱۶ کشور جنگ جهانی جبهه کفر علیه اسلام را شکل داده اند، بیان کرد: نیروهای داعش افرادی هستند که در پاکستان جهت مقابله با شیعه آموزش دیده اند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه در اطراف مرز ایران بیش از ۳۰ پایگاه نظامی بیگانه وجود دارد خاطر نشان کرد: ایران حدود ۲۰ سال است که در یک جنگ خاموش با اسرائیل به سر می برد.

وی عنوان کرد: ما اجازه هیچگونه هتک حرمت به حرم حضرت زینب(س) از سوی داعش را نخواهیم داد، روزی که ما برای دفاع به سوریه رفتیم ۹۰ درصد آن دست دشمن بود اما در حال حاضر تنها ۱۵ درصد آن باقی مانده است.

اهوازیان با بیان اینکه سیاست دشمن عین نجاست است ،اذعان داشت: چرا برخی آزاده بودن را از امام حسین(ع) فرانگرفته ‌اند و به هر ضرب و زوری سعی در این دارند که از روی پرچم آمریکا و اسرائیل عبور نکنند؟!

وی ادامه داد: گاهی ارزش یک بسیجی با بصیرت از یک پادگان، دانشگاه، حوزه علمیه بی بصیرت بالاتر است.

فرمانده قرارگاه نصرت با بیان اینکه ظهر عاشورا هموراه تکرار می شود گفت: داشتن بصیرت به منزله جهاد اکبر است؛ دیانت بدون بصیرت بی ارزش است همان طور که در شهادت امام حسین(ع) یک جانباز و رزمنده بی بصیرت سر از تن مبارک سیدالشهدا جدا کرد.

وی تصریح کرد: زمانی که آقازاده های بی ولایت و بی شهید در پی زندگی خود بودند جوانان بسیاری در سوریه به شهادت رسیدند و جوسازی های به وجود آمده در رابطه با مدافعان حرم باعث ناراحتی خانواده شهدا شده است .

اهوازیان با اشاره به اینکه مردم سوریه برای ایرانیان احترام خاصی قائل هستند، اضافه کرد: در جوانان سوری برای بهره مندی از سخنان رهبر معظم انقلاب سعی در یادگیری زبان فارسی دارند.

وی ادامه داد:عزت و سربلندی کشور عزیزمان حاصل رشادت های شهدا و تدابیر امام(ره) است، این افتخار با مذاکره به دست نیامده است.

این فرمانده سپاه در پایان با بیان اینکه به بهانه کمبود بودجه به شهدای مدافع حرم توجه نمی شود، افزود: یکی از این فیش های نجومی می تواند پاسخگوی حل مشکلات خانواده های شهدا باشد.

انتهای پیام/۱۰۰۷

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار