ایران جانبی

» ۱۱ اتحادیه صنفی در قزوین از امروز تعطیل می شوند
کد خبر: 204324
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین:
شاخص : معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با توافق انجام شده از امروز ۱۱ اتحادیه صنفی فعالیت خود را در استان قزوین تعطیل می کنند.

به گزارش شاخص، منوچهر حبیبی اظهار کرد: با اطلاع رسانی گسترده‌ای که صورت گرفت از مردم انتظار داشتیم که سفرهای نوروزی را تعطیل کنند و در منزل بمانند اما گویی عده‌ای همچنان این بیماری را جدی نگرفته‌اند و از خطر آنها آگاه نشده‌اند و تا خودشان دچار نشوند به حساسیت موضوع پی نمی‌برند.

وی افزود: در استان قزوین از آنجا که در مسیر چند استان کشور قرار دارد همچنان شاهد عبور خودروهایی از استان‌های دیگر هستیم که این بی توجهی ایجاب می‌کند نظارت‌های خود را بیشتر کنیم.

معاون سیاسی استاندار قزوین تصریح کرد: قرار گرفتن در مسیر استان‌های آلوده مانند تهران، مرکزی، گیلان و قم موجب شده همچنان مسافرانی از این استان‌ها از قزوین عبور کنند که تاکید کرده‌ایم با کمک نیروی انتظامی، هلال احمر، مرکز بهداشت مبادی ورودی به استان را با دقت بیشتری رصد و کنترل کنند و هر فرد آلوده‌ای به استان خود بازگردانده شود.

این مسئول یادآور شد: امروز جلسه‌ای با اصناف، بازاریان، سازمان صمت و اتحادیه‌های مختلف استان داشتیم و قرار شد به جز فروشگاه‌های مواد غذایی و کالاهای اساسی سایر واحدهای صنفی تعطیل شوند تا از تجمع بی مورد شهروندان جلوگیری شود.

حبیبی گفت: ۱۱ اتحادیه صنفی که ضروری نیستند قرار شده از امروز دوشنبه تعطیل شوند و فقط فروشگاه مواد غذایی فعالیت خواهند کرد تا مردم اقلام اساسی خود را تأمین کنند.

وی اظهار داشت: میوه شب عید مردم نیز به میزان کافی تأمین شده و هیچ مشکلی در این زمینه نداریم.

معاون استاندار قزوین بیان کرد: تمامی اقدامات پیشگیرانه و تعطیلی مدارس و بازار برای تأمین سلامت مردم است و همچنان انتظار داریم با همراهی و مشارکت مردم شاهد کاهس ابتلاء به این ویروس و عبور از شرایط بحرانی باشیم.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

منیع: صبح قزوین

مطالب مرتبط

برچسب ها:

یک پاسخ به “۱۱ اتحادیه صنفی در قزوین از امروز تعطیل می شوند”

  1. محمد گفت:

    تابانکها تعطیل نشه کارا درست نمیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار