۱۱ هزار معلم قزوینی در آزمون روش‌های فعال یاددهی و یادگیری شرکت کردند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 103973
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۳:۰۰
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی قزوین:
شاخص : معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی قزوین از شرکت 11هزار معلم در آزمون دوره روش‌های فعال یاددهی و یادگیری خبرداد.

 خیراله رحمانی، معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل استان قزوین صبح امروز در گفتگو با خبرنگار شاخص‌نیوز گفت: بالغ بر۱۱هزار نفر از فرهنگیان استان قزوین در دوره روش های فعال یاددهی و یادگیری شرکت کردند.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری دوره‌های آموزشی ضمن خدمت افزود: براساس برنامه سالانه سازمان مدیریت و برنامه ریزی، هر فرهنگی برای توانمندسازی و ارتقاء سطح علمی و آموزشی خود باید ۴۰ ساعت و در سطح مدیران باید ۶۰ ساعت دوره لازم التعلیم را آموزش ببینند.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی استان قزوین خاطر نشان کرد: این آموزش و پرورش استان برای برقراری عدالت آموزشی و ارتقاء سطح علمی معلمان بر اساس سامانه LTMS  دوره هایی را تعریف کرده است و درحال اجرای آن می باشد، دوره یاددهی و یادگیری یکی از آن دوره هایی است که معلمان عزیز و فرهیخته استان استقبال خوبی را از آن داشتند.

رحمانی در پایان تصریح کرد: این دوره در ۳۷ پایگاه و ۱۴ منطقه استان با ۱۵۰ نفر عوامل اجرایی شامل مدرس، مدیر، ناظر، مراقب و کادر خدماتی برگزار گردید، دوره آموزشی روش های فعال یاددهی و یادگیری به صورت الکترونیکی برگزار شد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

برچسب ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار