13آبان نماد استکبار ستیزی ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی است
کد خبر: 117184
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۸
فرماندار قزوین:
شاخص : فرماندار قزوین با بیان اینکه ملت ایران هرگز سیاست‌های خصمانه شیطان بزرگ را فراموش نکرده است، گفت: 13آبان نماد استکبار ستیزی ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، علی موسوی فرماندار شهرستان قزوین در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی ۱۳آبان که روز گذشته در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر برگزار شد،  بازآموزی، بازآفرینی و یادآوری وقایع ۱۳ آبان را ضروری دانست و اظهار کرد : این روز نماد استکبار ستیزی ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه رمز ماندگاری انقلاب اسلامی حفظ خاطرات گذشته است، افزود: ۱۳ آبان یکی از روزهای خاطره ساز انقلاب اسلامی ایران به شمار می‌رود نباید از ذهن مردم محو شود زیرا حذف این روزها خاطرات انقلاب را به فراموشی خواهد سپرد.

فرماندار قزوین با اشاره به اینکه ۱۳ آبان یوم‌الله است، گفت : مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی (۱۳ آبان) باید با حضور اقشار مختلف مردم به ویژه دانشجویان و دانش‌آموزان برگزار و روحیه ضد استکباری مردم به رخ دشمنان انقلاب اسلامی کشیده شود.

موسوی تصریح کرد: همه دستگاه‌های اداری ، ارگان‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد باید تلاش کنند تا اقشار مختلف به صورت خودجوش در این مراسم حاضر شوند، از سوی دیگر باید تلاش کرد تا مردمی بودن برگزاری مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در قزوین پرشکوه‌تر از گذشته جلوه کند.

وی با اشاره به فعالیت‌های تیم دیپلماسی دولت تدبیر و امید افزود : دولت در راستای حل مناقشات سیاسی و اقتصادی فی مابین ایران و قدرت‌های بزرگ جهانی از همه ظرفیت‌های گفت وگو استفاده کرده و امروز شاهد گشایش‌های مختلف در عرصه‌های اقتصادی و سیاسی هستیم.

ملت ایران هرگز سیاست‌های خصمانه شیطان بزرگ را فراموش نکرده است

فرماندار قزوین سیاست دولت جمهوری اسلامی را بر مبنای گفت وگو با رعایت مصالح و منافع ملی جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت : ملت ایران هرگز سیاست‌های خصمانه شیطان بزرگ را فراموش نکرده است و اشتباهات مکرر آمریکا در صورتی قابل بخشش است که اولا از ملت ایران عذرخواهی کند و دوما دست از هرگونه فعالیت ضد ایران اسلامی دست بردارد .

موسوی ادامه داد: تعیین خط و مشی سیاسی جمهوری اسلامی ایران به عهده مقام معظم رهبری است و دولت تدبیر و امید با استفاده از این ظرفیت ها تلاش کرده است تا منافع ایران را از مسیر تعامل , گفتگو و مذاکره تامین کند.

وی عنوان کرد: این سیاست هیچگونه منافاتی با روحیه استکبار ستیزی ملت بزرگ ایران ندارد زیرا مردم با استفاده از الگوهای مذهبی خصوصا قیام امام حسین (ع) حاضر به پذیرش ذلت و استعمار نیستند .

فرماندار قزوین در پایان افزود: مراسم ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبارستیزی شهر قزوین با حضور آحاد دانش‌آموزان و عموم مردم راس ساعت ۹ صبح در خیابان سپه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/۱۳۰۰

منبع: فرمانداری قزوین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار