۱۳۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در قزوین پرداخت می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 152714
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان:
شاخص : مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: برای کاهش بیکاری امسال ۱۳۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و ۲۶۹ میلیارد تومان برای اشتغال فراگیر در استان اختصاص داده شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص نیوز؛مسعود بابایی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قزوین در چهاردهمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال که صبح امروز در استانداری برگزار شد اظهارکرد، در جلسه قبل ۹ مصوبه داشتیم که یک مورد اجرا شده و هشت مورد در حال اجراست.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان افزود: .در رسته های شغلی تعریف شده در استان ۸۷۷۷ مورد تعهد داریم و در مجموع باید ۲۰ هزار شغل در استان محقق شود که تاکنون ۶۸ درصد آن عملیاتی شده است.

وی گفت: سهم کشاورزی ۴۵ درصد، صنایع کوچک ۱۰ درصد، خدمات ۱۵ درصد، گردشگری ۱۰ درصد، صنایع دستی ۱۰ درصد و سرمایه گذاری در روستاها ۱۰ درصد پیش بینی شده است.

۱۳۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در روستاها

بابایی اضافه کرد: از مجموع اعتبارات ۱.۵ میلیون دلاری کشوری سهم تسهیلات اشتغال روستایی قزوین ۱۳۳ میلیارد تومان و اشتغال فراگیر ۲۶۹ میلیارد تومان و برای توسعه فضای کسب و کاردر مجموع ۴۰۰ میلیارد تومان پیش بینی شده است.

وی در پایان اشاره کرد: امیدواریم با ابلاغ اعتبارات اشتغالزایی بتوانیم تا پایان سال تعهد خود را شامل ۲۰ هزار شغل محقق کنیم.

 

انتهای پیام/۹۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار