۱۳ آبان بیانگر روح استکبارستیزی ملت ایران/ کمرنگ کردن دشمنی آمریکا ساده‌انگاری است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 78805
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۱۰
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قزوین:
شاخص : رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قزوین با بیان اینکه کمرنگ کردن دشمنی آمریکا ساده‌انگاری است، گفت: کمک‌رسانی آمریکا به تروریست‌ها در راستای عملی کردن خواسته‌های اهریمنی است.

حجت‌الاسلام علی قابل رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قزوین صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شاخص، با بیان اینکه کشورهای مستکبر مقید به قوانین و مقررات نیستند، اظهار کرد: امروزه مستکبرین در راس قدرت‌های بزرگ با روحیه خود بزرگ بینی خود را بر دیگران برتر می‌دانند به طوری که منشاء بسیاری از ظلم ها در مکان‌هایی با باور ضعیف و غلط هستند.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان قزوین با اشاره به تبعید امام خمینی در ۱۳ آبان ۴۳ و کشتار جمعی مردم گفت: فرمان آمریکا و کشورهای مستکبر پشت همه این جریانات بود که با پشتیبانی از دولت منفور پهلوی، شاه را به خونریزی و کشتار در کشور سوق می‌دادند.

این مسئول با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص ۱۳ آبان خاطرنشان کرد: این روز یادآور یک حقیقت تلخ و بسیار مهم بوده که بیانگر روح استکبار در قدرت‌ها و سلطه‌های استکباری است، آحاد مردم از جمله ملت ما هرگز نباید چهره‌های متجاوز و متعرضی که قصد لگدمال کردن شرف ملت را دارند فراموش کنند.

قابل اضافه کرد: شاهد توطئه های استکبار جهانی به ویژه آمریکا در روند انقلاب بوده‌ایم بر همین اساس جوانان ما با توجه به هشدارهای امام خمینی(ره) از دیوار سفارت بالارفته و لانه جاسوسی را تسخیر کردند.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران اجازه هرگونه نفوذ را به استکبار جهانی نخواهد داد، بیان کرد: مکتب اسلامی و انقلاب ما متصل به دریای خروشان و مواج عاشوراست و نهضت امام حسین بعد از ۱۴۰۰ سال توانسته هزاران طاغوت را ریشه کن کند.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان قزوین با تاکید بر توجه بیشتر به مسائل فرهنگی تصریح کرد: همه کسانی که به نوعی در جامعه تاثیرگذار هستند از قبیل مسئولین فرهنگی، معلمین، مبلغین و صاحبان قلم باید جریانات نفوذی دشمن را برای جوامع مختلف آشکار کنند.

این مسئول گفت: سال‌های سال ما شاهد کمک رسانی آمریکا به تروریست‌ها در راستای عملی کردن خواسته اهریمنی خود بوده ایم و به تعبیر مقام معظم رهبری نباید اجازه دهیم تا روحیه استکباری و افکار پلید را به خورد مردم دهند.

وی در ادامه افزود: اگر صاحبان قلم و اندیشه ماهیت پلید این تفکر استکباری را برای نسل جوان باز کنند هرگز جوانان ما به دنبال این افکار نخواهند رفت.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان قزوین تنها راه جلوگیری از نفوذ استکبار را افشا کردن چهره های آنها عنوان و بیان کرد: مردم ما با یک مرور کوتاه بر زندگی خود آثار تفکر استکباری و اثرات آن را درک می‌کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه کمرنگ کردن دشمنی آمریکا یک ساده انگاری است، اظهار کرد: قصه آمریکا بیانگر خونین بودن چنگال‌های آن است و ایستادن ملت ایران در مقابل آمریکا موجب شد تا ترفند خود را تغییر دهد و اگر ملت ما هوشیاری لازم خود را به خرج نمیدادند آنها صدر نشین می‌شدند.

قابل با بیان اینکه نیرنگ دشمن همان نیرنگ قبل از انقلاب است، اضافه کرد: دشمن به دنبال منافع خود است چرا که آمریکایی ها در نشست وین گفته بودند ما با تروریست‌ها به مبارزه برمی‌خیزیم درحالیکه فردای آن روز اعلام کردند ما همچنان به مبارزین علیه سوریه کمک خواهیم کرد.

وی در انتها با اشاره به اینکه همه مراسمات ملی ما در حقیقت بیانگر پرچم و نماد انقلاب است، تصریح کرد: این مناسبت‌ها صحنه شکست دشمن است و همیشه باید سند افتخار را زنده نگه داریم و در این مراسمات شرکت کرده و علیه دشمن اعلان تنفر و از دستاوردهای انقلاب حمایت کنیم.

انتهای پیام/۱۰۰۳/ت۱/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار