۱۳ آبان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و استکبارستیزی ملت ایران است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 176359
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار قزوین در پیامی مشترک؛
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان و استاندار قزوین در پیامی مشترک تأکید کردند: ۱۳ آبان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران در مسیر استکبار ستیزی است.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در پیامی مشترک از مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی ۱۳ آبان دعوت کردند.

متن پیام به این شرح است:

۱۳ آبان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران در مسیر استکبار ستیزی است. روزی که یادآور تبعید امام راحل(ره) در سال ۴۳، گرامیداشت یاد و خاطره دانش آموزانی که در سال ۵۷ توسط رژیم پهلوی به شهادت رسیدند و نیز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان در سال ۵۸ است.

اگر چه در این روزها، شیطان بزرگ سعی بر تشدید تحریم ها علیه ایران اسلامی دارد، ولی تاریخ نشان داده که چهار دهه دشمنی آشکار این ام الفساد قرن با انقلاب اسلامی نتیجه ای جز اقتدار و پیشرفت ایران اسلامی در سایۀ تدابیر رهبر معظم انقلاب و هوشیاری و بصیرت مثال‌زدنی مردم ندارد.

امسال نیز در روز ۱۳ آبان که میعادگاه ظلم‌ستیزی و دادخواهی علیه استکبارجهانی است جدی تر از سال های گذشته در تجمعی در ساعت ۹:۳۰ صبح در خیابان شهدا به همین مناسبت گرد هم آمده و از تمام اقشار مردم، به ویژه دانشجویان و دانش‌آموزانی که این ایـام منتسب به آنهاست جهت حضور پرشور و با صلابت دعوت به عمل می‌آوریم.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار