۱۳ آبان نماد استکبارستیزی ملت بزرگ و قهرمان ایران اسلامی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 118033
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶
بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قزوین:
شاخص : شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قزوین به مناسبت یوم‌الله 13 آبان با صدور بیانیه‌ای از آحاد مردم استان دعوت کرد تا آمادگی خود برای سد روزنه‌های نفوذ و رخنه دشمن را به جهانیان نشان دهند.

به گزارش شاخص، به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قزوین، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قزوین برای شرکت در تظاهرات یوم‌الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: مگر مبارزه‌ با استکبار، تعطیل‌پذیر است؟ مبارزه‌ با استکبار، جزو کارهای اساسی است، جزو مبانی انقلاب است، یعنی اگر مبارزه با استکبار نباشد، ما اصلاً تابع قرآن نیستیم. «رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای(مدظله‌العالی)».

در این بیانیه عنوان شده است: یوم‌الله سیزدهم آبان یادآور سه واقعه مهم تاریخی و تاریخ‌ساز؛ تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه، کشتار دانش‌آموزان در مقابل درب اصلی دانشگاه تهران توسط گارد ارتش رژیم ستمشاهی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا از سوی دانشجویان مسلمان پیروی خط امام(ره) و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است که هر سه واقعه در روحیه ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار دارای نقطه مشترک هستند و این روحیه همچنان قوی‌تر از قبل در آحاد مختلف جامعه ایران وجود دارد و در میان سایر مسلمانان و آزادگان جهان انتشار یافته و نهادینه شده است.

در این بیانیه مطرح شده است: مردم استکبارستیز و حق‌طلب ایران اسلامی، دیگر بار با حضور در تظاهرات یوم‌الله سیزدهم آبان متحد و یکپارچه خشم خود را با شعار رسای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر استکبار» علیه استکبار جهانی فریاد می‌زنند و به وضوح اعلام می‌کنند که آمریکا هنوز دشمن شماره یک ملت و کشور و بلکه دشمن بشریت، صلح و امنیت جهانی است و تا آمریکا، استکبار و سلطه وجود دارد، راه مقاومت، ایستادگی و مبارزه با استکبار همچنان پرقوت و پرقدرت ادامه دارد.

در این بیانیه اضافه شده است: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین ضمن تسلیت و تعزیت ایام اسارت آل‌الله، از آحاد مردم آگاه و همیشه در صحنه این استان به ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان انقلابی و بصیر دعوت می‌کند همراه با عموم ملت شجاع و استکبارستیز ایران اسلامی با حضور انقلابی، حماسی و عاشورایی علیه استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار که «مصداق اتم استکبار» است، بار دیگر فریاد رسای «هیهات مناالذله» حسینی را به گوش وجدان‌های آگاه، آزادی‌خواه و حقیقت‌طلب جهان برسانند و آمادگی خود برای سد روزنه‌های نفوذ و رخنه دشمن را به جهانیان نشان دهند.

این بیانیه در پایان می‌افزاید: شرکت در تظاهرات یوم‌الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در قزوین روز پنجشنبه ۱۳ آبان ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح در خیابان شهداء است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار