حضور ملت ایران در 13 آبان پایبندی بر ارزش‌های انقلاب اسلامی است
کد خبر: 118050
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۳۲
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس:
شاخص : نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گسترده مردم در روز 13 آبان نشان‌دهنده پایبندی بر ارزش‌های انقلاب اسلامی و نماد سازش‌ناپذیری ملت ایران است.

حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی شاخص، با اشاره به اهمیت سیزدهم آبان در تاریخ انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: این روز یکی از ارزش‌های مهمی است که حاصل مبارزات و جانفشانی‌های ملت غیور و انقلابی ایران اسلامی است.

وی افزود: حضور گسترده و برگزاری هر چه باشکوهتر این روز پایبندی مردم بر ارزش‌های انقلابی پس از گذشت‌ سال‌ها را نشان خواهد داد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اتحاد و همبستگی مردم در همه برهه‌های زمانی یکی از ضرورت‌های جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود.

زرآبادی با اشاره به بدعهدی‌های آمریکا در طول تاریخ، ابراز کرد: مردم ایران ملتی همیشه آماده و در صحنه هستند که همواره برای حفظ ارزش‌ها و دفاع از اعتقادات خود به میدان آمده‌اند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حضور دانش‌آموزان، دانشجویان، مردم و مسوولین در تجمع سیزده آبان به منظور ابراز انزجار از استکبار جهانی نمونه‌ای از اقتدار و اتحاد ملت ایران است.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار