۱۴ تروریست‌حمله‌کننده به مراسم عزاداری دردزفول، دستگیرشدند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 80263
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۴
شاخص : وزیر اطلاعات گفت: ۱۴ تروریست حمله کننده به مراسم عزاداری در صفی آباد دزفول دستگیر شدند.

شاخص نیوز : حجه الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات در تشریح عملیات‌های وزارت اطلاعات در ایام محرم گفت: جریان‌های تروریستی اهداف خود را از طریق ضربه زدن به مراسم عزاداری این ایام با جدیت دنبال می‌کنند.

وی در ادامه با اشاره به امنیت بی‌بدیل جمهوری اسلامی ایران آن را برای دشمنان غیرقابل تحمل دانست و گفت: در سنوات گذشته آنها تمام توان خود را به کار گرفته‌اند تا از طریق مأموریت جریان‌های تروریستی به هر نحوی از انحاء امنیت ایران را به چالش بکشند که در نهایت با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج)، اقدامات آنها کشف و عوامل آنها شناسایی و سرکردگانشان به هلاکت رسیده و عملیات آنها خنثی شد.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: ۱۰نفر تروریست در گلستان، مازندران، تهران و سیستان و بلوچستان دستگیر شدند.

وی اضافه کرد: همچنین بیش از ۲۰ عامل تروریستی در مرزهای ایران دستگیر شدند.

علوی گفت: ۱۴ تروریست حمله کننده به مراسم عزاداری در صفی آباد دزفول دستگیر شدند که ۸ نفر ضاربین اصلی اقدامات تروریستی در خوزستان بودند.

وزیر اطلاعات ادامه داد: در جریان حادثه تروریستی صفی آباد دزفول که طی آن دو نفر از هموطنانی که در حال آماده سازی حسینیه برای ایام عزاداری محرم بودند به شهادت رسیدند و دو نفر دیگر نیز مجروح شدند.

علوی همچنین از ضربه به تیم تروریستی تیراندازی به فرمانداری و چند پاسگاه در شهر سوسنگرد خبر داد و گفت: این اقدام در ۱۶ آبان ماه جاری انجام شد که عوامل آن تحت حمایت برخی از کشورهای مرتجع منطقه بودند.

منبع: داشجو

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار