1500 قزوینی در قالب 50 گروه به عتبات عالیات اعزام می‌شوند
کد خبر: 107433
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۵۷
مدیرکل حج و زیارت استان:
شاخص : مدیرکل حج و زیارت استان قزوین گفت: 1500 نفر از قزوینی‌ها در قالب 50 گروه به عتبات عالیات اعزام می‌شوند.

علیرضا کلانتری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به ثبت‌نام و اعزام متقاضیان به عتبات عالیات اظهار کرد: یک هزار و ۵۰۰ نفر از قزوینی ها در ۴۵ روز آینده می‌توانند در قالب ۵۰ گروه به عتبات عالیات اعزام شوند.

مدیرکل حج و زیارت استان قزوین با تاکید بر اینکه شهروندان علاقمند برای اعزام به عتبات عالیات به منظور ثبت‌نام به دفاتر دارای مجوز سازمان حج و زیارت مراجعه کنند، اعلام کرد: هزینه زمینی این سفر یک میلیون تا یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و هوایی نیز از یک میلیون و ۵۰۰ هزار تا یک میلیون ۶۵۰ هزار تومان برآورد شده است.

این مسئول عنوان کرد: تعلق نگرفتن ارز دولتی، بیمه نشدن، ناامنی و هتل های ارزان قیمت با خدمات نامناسب در اعزام‌های بدون مجوز و شناخته نشده دیده می شود لذا توصیه می کنیم شهروندان برای عزیمت به عتبات حتماً به دفاتر خدماتی و کاروان های مجاز و قانونی مراجعه کنند.

کلانتری همچنین در خصوص پیاده روی بزرگ اربعین افزود: ثبت نام از علاقمندان پیاده روی اربعین در استان از ابتدای مرداد آغاز می شود و زائران می‌توانند با مراجعه به ۲۶ دفتر مجاز حج و زیارت برای ثبت نام و اعزام خود اقدام کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار