اعتماد به جوانان برای ورود به برنامه‌های کشوری و استانی
کد خبر: 99572
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳
مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان مطرح كرد
شاخص : مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان کشور در قزوين با تاكيد بر ورود جوانان در برنامه های کشوری و استانی، گفت: برای ایجاد هر فرصت شغلی حدود 200 میلیون تومان اعتبار نیاز است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، رضا حجتی در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان که در استانداری قزوین برگزار شد، با بیان اینکه برای ایجاد هر فرصت شغلی حدود ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است اظهار کرد: رفع مشکل اشتغال، ازدواج و مسکن جوانان باید در اولویت برنامه ریزی ها باشد، زیرا با برطرف کردن این مشکلات خلاقیت افزایش می‌یابد.

مدیرکل مشارکت های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان کشور با تاکید بر ورود جوانان در برنامه های کشوری و استانی، تصریح کرد: اعتماد اجتماعی به جوانان موجب احساس تعلق و افزایش مسئولیت پذیری و همچنین ایجاد امید و نشاط برای این عناصر خلاق جامعه می شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: جذب اعتبار برگزاری دوره های عمومی ملی از طریق فضای مجازی به افزایش توانمندی و مهارت های تقویتی قشر جوان کمک می‌کند.

ناصر صبحی مدیرکل دفتر برنامه ریزی ازدواج و تحکیم خانواده جوانان وزارت ورزش و جوانان کشور هم در این جلسه بیان کرد: باید با فراهم کردن ازدواج های موفق آمار طلاق و تبعات ناشی از آن را در جامعه کاهش دهیم.

محسن طلایی مدیرکل اداره طرح های ملی در وزارت ورزش و جوانان کشور هم به اوقات فراغت نوجوانان و جوانان اشاره و اضافه کرد: در این زمینه باید زیر ساخت های لازم فراهم شود تا زمینه بروز خلاقیت محقق شود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار