۲۲بهمن موتور محرکه انقلاب اسلامی/ اقتدار کشور وابسته به حضور پرشور ملت در صحنه - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 91690
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۲۹
مدیر حوزه علمیه قزوین:
شاخص : مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: حضور حداکثری ملت در صحنه موجب ناامیدی دشمن شده و راهپیمایی 22بهمن زمینه شرکت پرشور مردم در انتخابات است.

حجت الاسلام و المسلمین علی عباسی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شاخص، در خصوص اهمیت حضور حداکثری مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: در حقیقت این روز موتور محرکه انقلاب است که همیشه باید قوی و روشن بماند.

مدیر حوزه علمیه قزوین افزود: با بزرگداشت این روز حماسه ساز اهداف انقلاب یادآوری و با مرور کردن موضوع دشمن شناسی و ظلم ستیزی، این حماسه سرلوحه کارها قرار می‌گیرد.

این مسئول با اشاره به زنده نگه‌داشتن خون شهدا ابراز کرد: دفاع از انقلاب اسلامی و حمایت از مستضعفین و انقلابیون  در این روز تجلی می‌یابد.

عباسی با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در یوم‌الله موجب تقویت جمهوری اسلامی می‌شود، خاطرنشان کرد: ملت ایران با راهپیمایی در روز ۲۲ بهمن  با ولایت فقیه و رهبری  تجدید بیعت می‌کنند.

وی تاکید کرد: علاوه‌ بر الزامی بودن شرکت مسئولین در راهپیمایی، تشویق مردم برای حضور حداکثری در صحنه برای اقتدار و انسجام نظام اهمیت بسیاری دارد.

مدیر حوزه علمیه قزوین یادآورشد: با توجه به قرار گرفتن در فضای انتخاباتی، راهپیمایی ۲۲بهمن امسال مقدمه‌ای برای حضور پرشور و با شکوه مردم در انتخابات است.

این مسئول با بیان اینکه حضور حداکثری ملت در صحنه موجب ناامیدی دشمن می‌شود، تصریح کرد: همان‌گونه که انتخابات تعیین کننده سرنوشت مردم است، حضور در برنامه‌های دهه فجر و راهپیمایی‌ها بیان‌گر اعلام آمادگی ملت برای تصمیم‌گیری درخصوص آینده خود است.

وی با بیان اینکه ظلم‌ستیزی و استقلال طلبی پیام‌های اصلی انقلاب اسلامی است، افزود: باید همه ملت‌های آزاده با الگوگیری از انقلاب اسلامی علیه ظلم قیام کنند.

انتهای پیام/۱۳۰۰/ت۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار