۲۲ بهمن روز به رخ کشیدن قدرت و ایستادگی به دشمن است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92062
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۴
رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان قزوین:
شاخص : رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان استان قزوین با تاکید بر اینکه ۲۲ بهمن روز به رخ کشاندن قدرت و ایستادگی به دشمن است، گفت: حضور مردم در این راهپیمایی شناسنامه انقلاب را ثبت و محکم می کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین علی قابل در نشست بررسی نقش رهبری در استمرار موفقیت های انقلاب که امشب در مسجد مسلم بن عقیل برگزار شد، دهه فجر را رویداد بزرگ فکری و فرهنگی دانست و اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران با یک جرقه از سوی امام خمینی (ره) به وجود آمد و ملت ایران را بیدار کرد.

رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان استان قزوین خاطرنشان کرد: همین مردمی که در هر خیابان با یک مامور کنترل می شدند ناگهان با قیام امام ایستادند و سرنوشت خود را تغییر دادند.

این مسئول با تاکید بر اینکه حق نظر و تصمیم گیری آزادانه امروز مرهون انقلاب است، تصریح کرد: ملت ما بر اثر ایستادگی و تکیه بر رهنمودهای امام راحل توانستند خود را از جهل و تاریکی به سوی نور برسانند.

قابل با اشاره به توهین های تحقیرآمیز غربی ها به کشور ایران گفت: زمانی که ایران تحت فشار و تحریم بود جوانان ایرانی با تکیه بر علم خود ۹۰ درصد نیازها را برطرف کردند.

وی با بیان اینکه امروز موشک های ما ترس در جان دشمن انداخته ابراز کرد: اگر ملت ایران قبل از هر کاری با فکر و عبرت از گذشته و با وحدت به یک سمت حرکت کنند پیروز خواهند شد.

رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان استان با اشاره به اینکه با گذشت ۳۷ سال از انقلاب دشمن هنوز دست از تلاش برای نابودی ایران نکشیده است، تشریح کرد: هر روز دشمن با نقشه های مختلفی به ملت ما چشم دارد.

این مسئول با تاکید بر اینکه ۲۲ بهمن روز به رخ کشاندن قدرت و ایستادگی مردم به دشمن است، گفت: حضور مردم در این راهپیمایی شناسنامه انقلاب را ثبت و محکم می کند چرا که دشمن هرساله ماموران و خبرنگاران زیادی را جهت مشاهده حضور مردمی به ایران می فرستد تا نشاط مردم برای حضور در راهپیمایی را محک بزند.

قابل در ادامه افزود: ملت ایران باید با پیروی از خط امام و ولایت و حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ادامه دهنده راه شهدا باشند.

وی با اشاره به ۲ انتخابات شورای اسلامی مجلس و خبرگان رهبری در هفتم اسفند ماه اضافه کرد: مردم با حضور هوشمندانه خود در پای صندوق های رای از بین افرادی که تائید صلاحیت شده اند شایسته ترین فرد را انتخاب کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/پ۱/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار