بیش از ۲۰ حادثه در یک روز+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 144184
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱:۵۱
در قزوین رخ داد؛
شاخص : مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: در روز ۲۶ مرداد ماه سال جاری آتش نشانان قزوین در ۲۵ عملیات امداد و نجات و اطفاء حریق حضور یافتند.

به گزارش شاخص، ابوالفضل ذوالقدر مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین افزود: در پی اطلاع رسانی و تماس‎های مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی قزوین در پنج شنبه ۲۶ مرداد ماه سال ۱۳۹۶ ، تعداد ۲۵ عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات به مرکز فرماندهی عملیات ۱۲۵ آتش نشانی قزوین خبر داده شد.

وی بیان کرد: در پی وزش شدید باد و وقوع طوفان در بعدازظهر این روز، تعداد ۱۱ مورد از این عملیات‌ها مربوط به امدادرسانی در خصوص حوادث “سقوط و یا شکستگی درختان ۹ مورد، سقوط دیوار روی خودرو یک مورد ـ اتصالی سیم برق و حریق درخت یک مورد” بوده که آتش نشانان با حضور به موقع و اقدام سریع نسبت به رفع خطر و ایمن سازی محل حادثه اقدام کردند.

ذوالقدر دیگر عملیاتهای مهم این روز را تصادف کامیون ایسوزو با اتوبوس در اتوبان قزوین ـ تهران و مجروحیت یک نفر ـ حریق منزل مسکونی در روستای ناصر آباد ـ تصادف ۲ دستگاه پراید در خیابان نادری شمالی و مجروح شدن ۲ نفر  و محبوس شدن در آسانسور به تعداد چهار مورد و نجات ۱۱ نفر از شهروندان عنوان کرد و گفت: کارکنان سازمان آتش نشانی در تمامی اوقات شبانه روز با آمادگی کامل در ایستگاه های هشت گانه شهر حضور دارند و همه شهروندان می توانند در صورت بروز هرگونه حوادث و یا مسائل ایمنی با شماره ۱۲۵ آتش نشانی تماس بگیرند .

وی در پایان توجه به اصول ایمنی را بسیار مهم ارزیابی کرد و از عموم شهروندان درخواست کرد تا با رعایت دقیق کلیه موارد ایمنی از بروز اینگونه حوادث جلوگیری کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار