260 قاری در سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم قزوین رقابت کردند
کد خبر: 107962
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۸
رییس اداره اوقاف و امور خیریه قزوین:
شاخص : رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قزوین گفت: 110 نفر از آقایان و 150 نفر از بانوان در سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآن کریم این شهرستان رقابت کردند.

حجت الاسلام رضا نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به برگزاری سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم شهرستان قزوین اظهار کرد: در این مسابقات ۱۱۰ نفر از آقایان در رشته های حفظ ۵، ۱۰ و ۲۰ جزء، حفظ کل، قرائت، ترتیل و اذان در شهرستان قزوین با هم رقابت کردند.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قزوین اعلام کرد: ۱۵۰ نفر از بانوان هم در سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم این شهرستان رقابت کردند.

این مسئول گفت: در رشته قرائت جواد رفعتی، علی شعبانی و محمد حسین محمدی آهویی رتبه اول تا سوم این مسابقات را از آن خود کردند.

نوروزی ادامه داد: در رشته حفظ کل قرآن کریم محمود میرزایی، فرهاد رشوندی و مهدی رجبی حائز رتبه های برتر این دوره از مسابقات شدند.

وی با بیان اینکه در رشته ترتیل و اذان، سجاد قلیچ پور اول شد، اضافه کرد: در رشته حفظ ۲۰ جزء مهرداد خلیلی، حفظ ۱۰ جزء محمد خدادادبیگی و در رشته حفظ ۵ جزء محسن وهاب پور نفرات برتر این رقابت ها شدند.

این مسئول تصریح کرد: سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم با هدف ترویج فرهنگ قرآن و قرآن‌خوانی، بهره‌مندی از معارف و آموزه‌های قرآنی در شهرستان و استان‌ قزوین برگزار می‌شود.

وی در انتها عنوان کرد: مسابقات قرآن‌ کریم در شهرستان‌های استان قزوین نیز در ۲۹ تیرماه در شهرستان آبیک، ۲۷ و ۲۸ تیرماه در تاکستان، ۲۶ تیرماه در بوئین‌زهرا و ۳۰و ۳۱ تیرماه در شهرستان البرز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار