۲۷درصد از تاکسی های قزوین نیازمند نوسازی هستند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 65533
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۳
سرپرست سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين:
شاخص : سرپرست سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: سه هزار و 895 دستگاه تاکسی در قزوین فعالیت می کنند که 27 درصد از این تعداد نیاز به نوسازی دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شاخص، صبح امروز سرپرست سازمان تاکسیرانی قزوین در حاشیه نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: سه هزار و ۸۹۵ دستگاه تاکسی در قزوین فعالیت می کنند که ۲۷ درصد از این تعداد نیاز به نوسازی دارند.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین در ادامه افزود: سال گذشته ۱۸ دستگاه تاکسی نوسازی شده است و ۹۵۲ دستگاه تا پایان مدل سال ۸۳ باید تعویض شوند.

عبدالعلی دربندی زاده با بیان اینکه نمی توان برای تبدیل خودرو ها زمان تعیین کرد افزود : اگردولت وام ها را زیر ۱۰ درصد قرار دهد و یارانه و قیمت خودرو در شرایط مناسب قرار گیرد می توان ظرف مدت ۲۴ ماه طرح نوسازی را کامل اجرا کرد.

وی ادامه داد : برای طرح نوسازی با بانک شهر برای پرداخت وام با بهره مناسب رایزنی کرده ایم و بخشی از یارانه ها را هم دولت پذیرفته است.

وی همچنین از متمرکز شدن ارائه خدمات به تاکسیرانان خبر داد و اضافه کرد: برای این کار شهرداری یک قطعه زمین ۴ هکتاری ارائه خواهد کرد تا در این مکان خدماتی چون کارواش، تعمیرات و خدمات رفاهی دیگر انجام گیرد.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین در پایان از تغییر جایگاه ساختمان تاکسیرانی خبر داد و گفت : این مکان به علت نبود جای پارک برای تاکسیرانان و ارائه خدمات بهتر تا یک ماه آینده به مکان دیگر انتقال خواهد یافت.

انتهای پیام/۷۲۳۱/ت۲

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار