۲۷۵۰واحد مسکونی توسط قزوینی‌ها در عراق ساخته می شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 56401
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۲
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان:
شاخص : رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین گفت: 2 هزار و ۷۵۰ واحد مسکونی در عراق توسط شرکت های قزوینی در دست ساخت است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، علی فرخزاد با شاره به ساخت واحدهای مسکونی در عراق، اظهار کرد: ۲ هزار و ۷۵۰ واحد مسکونی در شهرهای بغداد، بصره و کربلا توسط شرکت های قزوینی در دست ساخت است که این ظرفیت تا چند برابر قابل افزایش است.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین بیان کرد: در شرایی که در کشور در رکود مسکن هستیم بازار مسکن عراق بهترین فرصت برای خروج از رکود در حوزه های مختلف ساخت و ساز و تولید مصالح ساختمانی است که امیدواریم با راه اندازی دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی و اتاق بازرگانی در این عرصه بیشتر فعال شویم.

این مسئول تصریح کرد: دانش فنی در حوزه ساخت و ساز در کشورمان به ویژه استان قزوین بالاست و در شرایطی که استان‌های کربلا و نجف به احداث ساختمان های نوساز به شدت نیاز دارند می توانند مشارکت بیشتری داشته باشیم.

فرخزاد با اشاره به اینکه مهندسان قزوینی توان اجرای طرح های عمرانی و زیرساختی کربلا با کیفیت لازم را دارند، اضافه کرد: هم اکنون دفتر مشترک سازمان نظام مهندسی ساختمان و اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی قزوین در قالب دفتر خدمات فنی و مهندسی در کربلا راه اندازی شده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار