Iranjb.ir

۲۷۵۰واحد مسکونی توسط قزوینی‌ها در عراق ساخته می شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 56401
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۲
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان:
شاخص : رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین گفت: 2 هزار و ۷۵۰ واحد مسکونی در عراق توسط شرکت های قزوینی در دست ساخت است.
۱۳۹۲۱۲۰۵۱۰۰۸۵۰۱۴۹۲۱۹۸۲۱۳

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، علی فرخزاد با شاره به ساخت واحدهای مسکونی در عراق، اظهار کرد: ۲ هزار و ۷۵۰ واحد مسکونی در شهرهای بغداد، بصره و کربلا توسط شرکت های قزوینی در دست ساخت است که این ظرفیت تا چند برابر قابل افزایش است.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین بیان کرد: در شرایی که در کشور در رکود مسکن هستیم بازار مسکن عراق بهترین فرصت برای خروج از رکود در حوزه های مختلف ساخت و ساز و تولید مصالح ساختمانی است که امیدواریم با راه اندازی دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی و اتاق بازرگانی در این عرصه بیشتر فعال شویم.

این مسئول تصریح کرد: دانش فنی در حوزه ساخت و ساز در کشورمان به ویژه استان قزوین بالاست و در شرایطی که استان‌های کربلا و نجف به احداث ساختمان های نوساز به شدت نیاز دارند می توانند مشارکت بیشتری داشته باشیم.

فرخزاد با اشاره به اینکه مهندسان قزوینی توان اجرای طرح های عمرانی و زیرساختی کربلا با کیفیت لازم را دارند، اضافه کرد: هم اکنون دفتر مشترک سازمان نظام مهندسی ساختمان و اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی قزوین در قالب دفتر خدمات فنی و مهندسی در کربلا راه اندازی شده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار