27 هکتار از اراضی شهرک‌های صنعتی قزوین واگذار شد
کد خبر: 114670
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۵
در 6 ماهه نخست امسال؛
شاخص : مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: در 6 ماهه امسال 27 هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان واگذار شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، حمیدرضا خانپور دیروز در بازدید از واحد صنعتی در حال ساخت ویتانا در شهرک صنعتی کاسپین اعلام کرد: در ۶ ماهه امسال ۲۷ هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به متقاضیان سرمایه گذاری واگذار شده است.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین اظهار کرد: این واگذاری نسبت به عملکرد مشابه سال قبل ۲٫۵ برابر رشد داشته که این میزان در شش ماهه نخست سال گذشته ۱۰.۵ هکتار بوده است و این نشان از اشتیاق سرمایه گذاری در بخش خصوصی در پسابرجام در شهرک‌های صنعتی استان است.

این مسئول بیشترین متقاضی سرمایه گذاری را در شهرکهای صنعتی کاسپین و حکیمیه عنوان کرد و افزود: در شهرک صنعتی کاسپین ۶ مورد و حکیمیه سه مورد بوده است و بقیه در شهرک‌های صنعتی لیا، آبیک، خرمدشت و نواحی صنعتی اسفرورین و طارم مستقر هستند.

خانپور در ادامه اشتغالزایی دراین واحدهای تولیدی را ۳۰۵ نفر اعلام و اضافه کرد: در این مدت ۲۲ واحد تولیدی در شهرکها و نواحی صنعتی این استان به بهره برداری رسیده که میزان سرمایه گذاری این واحدهای تولیدی بهره بردار بیش از ۵۸۰ میلیارد ریال است.

وی یادآور شد: در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی، واگذاری شهرک‌ها و نواحی صنعتی به واحدهای صنعتی مستقر در آنها صورت می گیرد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار