۲۸ زندانی محکوم مالی در محمدیه چشم انتظار کمک خیرین هستند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 165102
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
شاخص : رئیس دادگستری محمدیه گفت: ۲۸ زندانی جرائم مالی در محمدیه در صورت کمک ۱۳ میلیارد ریالی خیرین از زندان آزاد می شوند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، بهروز عباسی در اولین جشن گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد محمدیه که در یکی از تالارهای پذیرایی این شهر برگزار شد، گفت: جشن گلریزان از کارهای نیک و ارزشمند است که توسط خیرین همه ساله در ماه مبارک رمضان و در سراسر کشور برپا می گردد که برای اولین بار این جشن در شهر محمدیه برگزار می شود.

وی افزود: در شهر محمدیه زندانی جرائم غیر عمد نداریم و فقط ۲۸ زندانی محکوم مالی هستند که برای آزادی آنها یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان نیاز است.

رییس دادگستری محمدیه خاطرنشان کرد: افرادی که می توانند از زندان آزاد شوند ۲۷ میلیارد تومان بدهی دارند که در صورت تامین یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان کمک خیرین آمادگی داریم مابقی را تامین کرده و این افراد را آزاد کنیم.

بهروز عباسی اظهار داشت: کاهش جمعیت کیفری زندان و کاهش محبوسین جرائم غیرعمد از اولویت های اصلی دستگاه قضایی است که بسترهای لازم برای کمک خیرین و دولت برای آزادی افراد نیازمند فراهم شده است.

رییس دادگستری محمدیه در پایان عنوان کرد: با همکاری شاکیان بیش از ۷۰۰ میلیون تومان از بدهی طلبکاران بخشیده شده است که زمینه آزادی زندانیان نیازمند با کمک خیرین فراهم شده است.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار