ایران جانبی

» ۲ مرکز فروش اینترنتی میوه در قزوین راه اندازی شد
کد خبر: 205743
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۸:۰۰
شاخص : رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: ۲ مرکز فروش اینترنتی میوه در قزوین پیرو مصوبه ستاد تنظیم بازار استان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا راه اندازی شد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، سعید نبیل اظهار کرد: با توجه به مصوبه ستاد تنظیم بازار استان توزیع میوه تا پایان فروردین ماه سال جاری از طریق غرفه‌های مستقر در شهر و ۲ سامانه اینترنتی زیم کالا و قزوین من انجام خواهد شد.

وی اضافه کرد: این تصمیم در ستاد تنظیم بازار استان به منظور افزایش رفاه حال شهروندان و جلوگیری از انتقال ویروس کرونا در صف‌های طولانی غرفه‌های خرید میوه اتخاذ شد.

نبیل گفت: در حال حاضر حدود ۱۵ غرفه توزیع میوه تنظیم بازار در سطح شهر قزوین فعال هستند و برای عرضه میوه تا پایان فروردین ماه به منظور جلوگیری از افزایش قیمت و تنظیم بازار اقدام خواهند کرد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به میزان میوه خریداری شده در استان، گفت: یک هزار و ۲۰۰ تن پرتقال و ۷۰۰ تن سیب با همکاری سازمان همیاری شهرداری‌های قزوین به عنوان مباشر توزیع خریداری شده بود که توزیع آنها از ۲۷ اسفندماه در سطح استان آغاز شد.

این مسوول با اشاره به تغییر قیمت میوه، افزود: با توجه به مصوبه ستاد تنظیم بازار استان قیمت سیب به پنج هزار و ۵۰۰ و پرتقال به چهار هزار و ۵۰۰ تومان کاهش یافت.

وی اضافه کرد: توزیع میوه به قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار استان با نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و همکاری سازمان همیاری شهرداری‌های استان در حال انجام است.

نبیل گفت: شهروندان می‌توانند در صورت هرگونه شکایت از کیفیت و قیمت میوه از هفت صبح تا ۱۰ شب با سامانه ۱۲۴ تماس گرفته و شکایت خود را به بازرسان سازمان ارایه کنند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن مورد رسیدگی قرار گیرد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

منبع: ایرنا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار