۲ کشته در سوانح رانندگی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 112611
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۵:۱۷
شاخص : معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان از وقوع دو سانحه رانندگي و کشته شدن دو نفر در اين حوادث رانندگي خبر داد.

به گزارش شاخص نیوز، سرهنگ “رضا رضایی” اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰مبنی بر یک مورد تصادف در بوئین زهرا عوامل انتظامی کلانتری ۱۱ شهرستان و پلیس راهور جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
معاون اجتماعی استان قزوین ادامه داد: در بررسی به عمل آمده توسط ماموران پلیس راهور مشخص شد یک دستگاه خودروی پراید با یک دستگاه موتورسیکلت تصادف که در این سانحه راکب موتورسیکلت مصدوم و توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل و به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرد.
وی گفت: علت تصادف از سوی کارشناسان پلیس راهور، در دست بررسی می باشد.
سرهنگ رضایی در ادامه افزود: همچنین بر اثر واژگونی یک دستگاه پیکان وانت در سه راهی” صادق آباد” شهرستان تاکستان سرنشین خودرو مصدوم و به بیمارستان انتقال که به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.
معاون اجتماعی استان قزوین گفت: کارشناسان پلیس راه، علت این حادثه را نقص فنی خودروی پیکان وانت ناشی از استفاده از لاستیک فرسوده و ترکیدگی لاستیک اعلام کردند.
سرهنگ رضایی در پایان به همه شهروندان توصیه کرد: در هنگام رانندگی سرعت مطمئنه را رعایت و از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز، استفاده از تلفن همراه درحین رانندگی، انحرافات ناگهانی و رانندگی درحالت خستگی و خواب آلودگی خودداری تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

منبع: مرکز اطلاع رسانی ناجا

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار