ایران جانبی

۳کشته و مصدوم در واژگونی خودروی پراید/ سوخت قاچاق به مقصد نرسید - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 190622
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۳:۲۶
اخبار پلیس قزوین؛
شاخص : رئیس پلیس راه استان از واژگونی یک دستگاه خودروی سواری "پراید" و کشته شدن یک تن و مصدوم شدن 2 نفر در این حادثه خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سرهنگ نصراله بیگلری اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع واژگونی یک دستگاه خودروی سواری “پراید” در محور قدیم “تاکستان – آبگرم” روبروی “شهرک صنعتی خرمدشت” ماموران انتظامی و پلیس راه بلافاصله در محل مورد نظر حاضر شدند.

وی در ادامه گفت: در این حادثه یک نفر از سرنشینان (یک نفر زن) به دلیل شدت جراحات وارده در دم فوت کرده و ۲ نفر سرنشین دیگر خودرو به دلیل مصدومیت شدید توسط عومل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

بیگلری گفت: کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو از سوی راننده خودروی “پراید” به میزان ۵۰ درصد و عدم ایمن سازی راه از سوی اداره راه و شهرسازی شهرستان “تاکستان” به میزان ۵۰ درصد اعلام کردند.

سوخت قاچاق به مقصد نرسید

سرهنگ حسین علیان نژادی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و فرآورده های سوختی ماموران انتظامی شهرستان حین گشت زنی در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه خودروی “مزدا وانت” مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی در ادامه گفت: طی بررسی مدارک مشخص شد راننده فاقد مجوز حمل سوخت بوده و در بازرسی از خودروی توقیفی یک هزار لیتر سوخت (گازوئیل) قاچاق کشف و یک نفر در این خصوص دستگیر شد.

فرمانده انتظامی بوئین زهرا در پایان با اشاره به این که متهم برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی شد گفت: کارشناسان ارزش سوخت قاچاق کشف شده را بالغ بر ۲۴ میلیون ریال اعلام کردند.

دستگیری ۲ سارق و کشف ۸ فقره سرقت در شهرستان لبرز

سرهنگ بهرام منصوری اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت دینام کولرها و لوازم داخل خودرو موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان با تشکیل تیمی از ماموران کلانتری ۱۲ در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: طی بررسی های انجام شده و اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته هویت ۲ سارق سابقه دار شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه هنگام ورود سارقان به یک منزل برای سرقت دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان البرز عنوان داشت: متهمان با انتقال به مقر پلیس در بازجوئی فنی ماموران به جرایم خود مبنی بر سرقت از منازل شهروندان به ۶ فقره سرقت لوازم داخل خودرو و سرقت ۲ دستگاه دینام کولر اعتراف کردند.

منصوری تصریح کرد: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار