ایران جانبی

» ۳۳۰۰ شهروند قزوینی از تسهیلات اقتصاد مقاومتی بهره‌مند شدند
کد خبر: 197048
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۸:۵۹
مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان:
شاخص : مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گفت: ۳۳۰۰ شهروند قزوینی از سال ۹۲ تاکنون از تسهیلات ارزان قیمت حوزه اقتصاد مقاومتی بهره‌مند شده‌اند.

مهدی صادق‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: از ابتدای سال ۹۲ تا به امروز بیش از ۴۹۰ میلیون ریال تسهیلات در قالب اقتصاد مقاومتی به متقاضیان تولید و اشتغال در استان قزوین پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه تسهیلات یاد شده بیشتر در زمینه اشتغال‌زایی روستایی و در حوزه صنایع تبدیلی است، افزود: متقاضیان دریافت وام می‌توانند طرح‌های خود را از طریق پایگاه‌های مقاومت محلات به بسیج سازندگی استان قزوین ارسال کنند.

مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین ادامه داد: مشاغلی از قبیل زنبورداری، پرورش دام و طیور، آبزیان، ماکیان، خشک‌کردن میوه و همچنین صنایع دستی از عمده مشاغلی است که می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

این مسؤول در خصوص اشتغال‌زایی در حوزه زنبورداری تصریح کرد: در سال جاری در مناطق محروم طارم‌سفلی ۱۷ نفر به واسطه زنبورداری توانستند مشغول به کار شده و تولیدات قابل توجهی نیز داشته باشند.

صادق پور خاطرنشان کرد: رونق تولید و ایجاد اشتغال‌زایی در مناطق محروم استان از اولویت‌های مهم سپاه قزوین است که در راستای تحقق شعار سال انجام می‌شود.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار