۳۵۵ طرح عمرانی، کشاورزی و خدماتی در استان قزوین به بهره‌برداری رسید - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 68994
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۹
در آخرین روز از هفته دولت
شاخص : در آخرین روز از هفته دولت با حضورمسئولان استانی، 355 طرح عمرانی، کشاورزی و خدماتی در استان قزوین به بهره‌برداری رسید.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، در آخرین روز از هفته دولت ۳۵۵ طرح عمرانی، کشاورزی و خدماتی استان با حضور مرتضی روزبه استاندار قزوین و جمعی از مسئولان استانی به بهره‌برداری رسید.

در آبیک ۲۹۶ طرح دهیاری های استان با اعتباری بالغ بر ۲۴۶ میلیارد ریال به صورت نمادین افتتاح شد.

همچنین چهار طرح عمران شهری در آبیک شامل بلوارهای شهید باهنر مسکن مهر، ورودی شهرک فردوس و آزادگان و کمربندی جنوب شهر آبیک با هزینه ۴۰ میلیارد ریال افتتاح شد.

واحد تولیدکننده انواع کاغذهای حساس به حرارت با ظرفیت ۱۵ هزار تن در سال و شرکت تولیدی خوراک آماده دام، طیور و آبزیان پرورشی و کنسانتره با تولید سالانه ۵۰ تن در آخرین ایستگاه هفته دولت در تاکستان افتتاح شد. برای بهره‌برداری از این ۲ طرح ۱۷۰ میلیارد ریال هزینه شده که با اجرای آن ۲۸۰ نفر مشغول به کار شدند.

در شهرستان البرز هم ۶ طرح شامل گاوداری شیری با ظرفیت تولید سالانه ۹۰۰ تن شیر، کانال انتقال آب قزقلعه، بوستان ولایت شهرک حصار خروان و طرح‌های حوزه برق شهر محمدیه با بیش از ۵ میلیارد و ۹۷۰ میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

در شال هفت طرح شامل بوستان‌های شهید رجایی و صالحان، کانال انتقال آب کشاورزی به طول ۲ کیلومتر، بهسازی معابر شهرک مدرس، انتقال برق، تعریض بلوار قدس و آبیاری تحت فشار در ۶۰ هکتار از مزارع روستای حسین‌آباد به بهره‌برداری رسید که برای اجرای آنها ۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

در ضیاء آباد هم یک طرح افتتاح و ساخت ۲ پروژه آغاز شد، مجتمع خدماتی رفاهی در زمینی به مساخت ۴۵۰ مترمربع و ساختمان اداری دفتر امام جمعه ۲ طرحی بود که کلنگ آن به زمین زده شد و سنگ فرش روستای طیوقچی هم با ۴۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار