ایران جانبی

» ۳۶۰ نفر در آموزش و پرورش استان قزوین جذب می‌شوند
کد خبر: 193840
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱:۱۰
با برگزاری آزمون استخدامی:
شاخص : مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت:امسال ۱۲ هزار نفر در سراسر کشور از طریق آزمون استخدامی ماده ۲۸ جذب آموزش و پرورش می‌شوند که سهم استان قزوین از این تعداد 360 نفر است.

خیرالله رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، درخصوص برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش اظهار کرد: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان سنجش آموزش کشور و وزارت آموزش و پرورش امسال ۱۲ هزار نفر در سراسر کشور از طریق آزمون استخدامی ماده ۲۸ جذب آموزش و پرورش می‌شوند که سهم استان قزوین از این تعداد ۳۶۰ نفر است.

وی با اشاره به زمانبندی برگزاری این آزمون، خاطرنشان کرد: فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از نیمه اول شهریورماه آغاز خواهد شد؛ داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام خود اقدام کنند.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین اضافه کرد: پذیرفته‌شدگان این آزمون پس از طی مراحل استخدامی خود از مهرماه ۹۸ دوره یک ساله آموزشی خود را در دانشگاه فرهنگیان آغاز و از مهرماه ۹۹ فعالیت خود در آموزش و پرورش استان قزوین را شروع خواهند کرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ماده ۲۸ جهت تدریس در مقطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم، فنی حرفه‌ای و کاردانش، مربی تربیت بدنی، مربی پرورشی، مشاوره، معلم استثنایی و مراقب سلامت به آموزش و پرورش استان قزوین خواهند پیوست.

رحمانی در پایان گفت: سایر شرایط و ضوابط آزمون استخدامی آموزش و پرورش متعاقبا از طریق سایت آموزش و پرورش و کانال خبری در فضای مجازی به اطلاع عموم خواهد رسید.

انتهای پیام/۹۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار