۳۶ درصد درخواست‌های تسهیلات رونق تولید به بانک ها معرفی شدند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 175496
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۹:۵۳
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:
شاخص : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: ۳۶ درصد از درخواست‌ها برای دریافت تسهیلات رونق تولید به بانک‌ها معرفی شده اند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، علی پرزحمت در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اعلام اینکه به ۳۶ درصد درخواست های تسهیلات رونق تولید پاسخ مثبت داده شده است، اظهار کرد: در حال حاضر از مجموع ۳۰۱ درخواست ۱۰۸ فقره تقاضا به بانک ‌ها معرفی شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با بیان اینکه ۲۸۰ فقره درخواست تسهیلات بازسازی و نوسازی در استان ثبت شده است، گفت: تاکنون ۲۰ فقره تسهیلات به مبلغ ۵۵۰ میلیارد ریال توسط بانک ‌های سپه، رفاه، تجارت، ملت و صنعت و معدن پرداخت شده است.

این مسئول تصریح کرد: تاکنون ۱۲ فقره تسهیلات رونق تولید به ارزش ۲۴۶ میلیارد ریال در بخش صنعت و معدن و سه فقره در بخش کشاورزی به ارزش ۳۱ میلیارد ریال پرداخت شده است.

وی خاطرنشان کرد: از میزان تعداد پرداخت تسهیلات رونق تولید بانک های ملی،صادرات و بانک ملت بیشترین میزان پرداختی ها را داشته اند و مابقی بانک ها نیز در رتبه های بعدی قرار می گیرند.

در این جلسه مشکل چند واحد تولیدی هم بررسی و قرار شد با همکاری دستگاه‌ های مرتبط مشکلات شرکت هنزا، شرکت تعاونی مفتولی آذر تاک خرمدشت و شرکت آذرین نام البرز برطرف شود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/ پ۲/ ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار