39 پروانه کاربرد علامت استاندارد در قزوین صادر شد
کد خبر: 109016
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۹
در یک ماه گذشته؛
شاخص : مدیرکل استاندارد استان قزوین از صدور 39 پروانه کاربرد علامت استاندارد در تیر ماه سال جاری خبر داد.

محمودرضا طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به صدور ۳۹ پروانه کاربرد علامت استاندارد در قزوین اظهار کرد: در تیر ماه سال جاری ۳۶ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و ۲ پروانه کاربرد علامت استاندارد تشویقی و یک گواهینامه تایید نوع موتورسیکلت صادر شد.

مدیرکل استاندار استان قزوین؛ صدور ۳۶ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری را برای فرآورده های آجر رسی، سنگدانه ریز و درشت، بتن آماده و موزائیک سیمانی، آرد گندم، آرد سوخاری، آب آشامیدنی، شکر سفید و قند کله شکسته شده، لامپ LED ، کابل قابل انعطاف در صنعت برق و الکترونیک، کف پوش پی وی سی، مایع سفید کننده، روغن دنده، روغن موتور و تسمه پروانه خودرو عنوان کرد.

این مسئول در ادامه اضافه کرد: پروانه کاربرد علامت استاندارد تشویقی برای فرآورده های مایع دستشویی و ژل بهداشتی صادر شده است.

طاهری با بیان اینکه استانداردسازی ماندگاری محصول در بازار رقابت را تضمین می کند گفت: پروانه کاربرد علامت استاندارد به دلایل مختلف از جمله رعایت نکردن شرایط و ضوابط استاندارد، تولید نشدن یک محصول و مراجعه نکردن برای تمدید از سوی صاحبان واحدهای تولیدی تعلیق می شود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار