40 طرح نيمه‌تمام براي واگذاري به بخش خصوصي معرفي شد
کد خبر: 98702
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۱
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان:
شاخص : رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: 40 طرح نیمه تمام دستگاه های اجرایی در استان برای واگذاری به بخش خصوصی معرفی شد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، ابوالفضل یاری با اعلام اینکه ۴۰ طرح نیمه تمام دستگاه های اجرایی در استان قزوین برای واگذاری به بخش خصوصی معرفی شده اند، اظهار کرد: واگذاری طرح های نیمه تمام به بخش خصوصی یکی از اولویت های استان است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین اعلام کرد: طرح های نیمه تمام دولتی که آماده واگذاری به بخش خصوصی هستند تا خرداد امسال به ۲۸۰ طرح افزایش می یابند.

این مسئول تصریح کرد: شرایط فعالیت و حضور بخش خصوصی در بخش‌های مختلف فراهم و تسهیل می‌شود.

یاری خاطرنشان کرد: دستگاه‌های دولتی باید به سمت پشتیبانی علمی و نظارت رفته و با واگذاری بخش‌ها و طرح‌های قابل‌ واگذاری در راستای چابک‌سازی دولت گام بردارند.

وی در ادامه تاکید کرد: با واگذاری طرح‌های نیمه‌تمام به بخش خصوصی از هدر رفت بودجه‌های دولتی برای اجرای آن‌ها جلوگیری شده و اشتغال‌زایی ایجاد می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین در انتها افزود: برنامه ریزی برای تدوین سند بهره وری دستگاه های اجرایی استان در سال جاری و آموزش مدیران و کارکنان دولت صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار