Iranjb.ir

466 میلیارد ریال تسهیلات به 30 واحد صنعتی قزوین پرداخت شد
کد خبر: 111403
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین:
شاخص : مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در سه ماهه گذشته 466 میلیارد ریال تسهیلات مالی به 30 واحد و طرح های مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان پرداخت شده است.
jpg

حمیدرضا خانپور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شاخص، با اشاره به پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی استان اعلام کرد: در سه ماهه گذشته ۴۶۶ میلیارد ریال تسهیلات مالی به ۳۰ واحد و طرح های مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان پرداخت شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین با بیان اینکه صنعت موجب اشتغال پایدار، رونق کسب‌ و کار و بهبود وضعیت معیشت مردم می‌شود، تصریح کرد: احیاء صنایع کوچک و توجه به این صنایع از بنیان‌های اقتصاد مقاومتی است که می‌تواند موجب تحرک اقتصادی و ایجاد اشتغال در جامعه شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: تسهیلات یاد شده در راستای پیشبرد اقتصاد مقاومتی و با هدف فعال کردن واحدهای صنعتی کوچک و متوسط و افزایش توان رقابت آنها در بازار و همچنین کمک به راه اندازی واحدهای در حال ساخت با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد ارائه شده اند.

خانپور ادامه داد: صلاحیت واحدها و طرح های متقاضی دریافت تسهیلات مالی در نشست کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی می شود.

وی با اعلام اینکه در استان قزوین چهار هزار و ۳۹۵ هکتار زمین برای ساخت شهرک ها و نواحی صنعتی اختصاص پیدا کرده است، یادآور شد: از این مقدار تاکنون ۹۰۰ هکتار زمین به سرمایه گذاران و متقاضیان ساخت واحدهای تولیدی واگذار شده است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار