466 میلیارد ریال تسهیلات به 30 واحد صنعتی قزوین پرداخت شد
کد خبر: 111403
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین:
شاخص : مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در سه ماهه گذشته 466 میلیارد ریال تسهیلات مالی به 30 واحد و طرح های مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان پرداخت شده است.

حمیدرضا خانپور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شاخص، با اشاره به پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی استان اعلام کرد: در سه ماهه گذشته ۴۶۶ میلیارد ریال تسهیلات مالی به ۳۰ واحد و طرح های مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان پرداخت شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین با بیان اینکه صنعت موجب اشتغال پایدار، رونق کسب‌ و کار و بهبود وضعیت معیشت مردم می‌شود، تصریح کرد: احیاء صنایع کوچک و توجه به این صنایع از بنیان‌های اقتصاد مقاومتی است که می‌تواند موجب تحرک اقتصادی و ایجاد اشتغال در جامعه شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: تسهیلات یاد شده در راستای پیشبرد اقتصاد مقاومتی و با هدف فعال کردن واحدهای صنعتی کوچک و متوسط و افزایش توان رقابت آنها در بازار و همچنین کمک به راه اندازی واحدهای در حال ساخت با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد ارائه شده اند.

خانپور ادامه داد: صلاحیت واحدها و طرح های متقاضی دریافت تسهیلات مالی در نشست کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی می شود.

وی با اعلام اینکه در استان قزوین چهار هزار و ۳۹۵ هکتار زمین برای ساخت شهرک ها و نواحی صنعتی اختصاص پیدا کرده است، یادآور شد: از این مقدار تاکنون ۹۰۰ هکتار زمین به سرمایه گذاران و متقاضیان ساخت واحدهای تولیدی واگذار شده است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار