۴ هزار مهندس در ۸ رشته عمران و چندین رشته صنعتی سازمان دهی شده اند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 120305
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۲۸
مسئول بسیج مهندسین صنعتی و عمران استان:
شاخص : مسئول بسیج مهندسین صنعتی و عمران ضمن بیان اینکه بسیج مهندسین برای کمک به کارآمدی نظام به وجود آمده است،افزود:دستگاه‌های دولتی و مسوولان تخصص این تعداد مهندس را برای اعتلای کشور به کار گیرند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، مهدی صادق پور مسئول بسیج مهندسین صنعتی و عمران استان روز گذشته در مجمع بسیج مهندسین صنعتی استان که در سالن همایش سپاه ناحیه امام حسن(ع) برگزار شد ضمن ارائه عملکردی از بسیج مهندسین، اظهار کرد: در سال جاری۵ بازدید علمی با هدف آشنایی مهندسین با صنایع در استان قزوین صورت گرفت.

وی افزود:برگزاری کارگاه‌های آموزش بهره وری، اردوهای راهیان نور و حلقه صالحین از دیگر برنامه‌های اجرا شده در سال جاری است.

مسئول بسیج مهندسین صنعتی و عمران استان عنوان کرد: پایش و ارزیابی عملکرد واحدهای صنعتی استان جزو الویت‌های بسیج مهندسین است.

صادق پور با بیان اینکه ۴ گروه جهادی برای ارزیابی ۴۰۰ واحد صنعتی و عمرانی استان حضور یافته‌اند،گفت: برای تهیه شناسنامه و شناسایی آسیب‌های این واحدها اقدام شده است.

وی اضافه کرد: اطلاعاتی که این گروه‌ها به دست آورده‌اند در کارگروه‌های تخصصی مورد ارزیابی قرار گرفته و به مدیران واحدهای صنعتی ارائه می‌شود.

این مسوول بیان کرد: بازدیدها به درخواست خود واحد ها صورت می‌گیرد و از سوی مدیران آن ها مورد استقبال واقع شده است.

مسئول بسیج مهندسین صنعتی و عمران استان عنوان کرد: دیبر خانه اقتصاد مقاومتی با همکاری سازمان صنایع و معادن و با مدیریت آقای یوسف زادگان کار خود را شروع کرده است.

وی اضافه کرد:در این دبیرخانه به صورت هفتگی شناسنامه واحدهایی که دارای مشکل هستند مورد بررسی قرار می گیرد.

صادق پور ضمن بیان اینکه امروز هم افزای خوبی با بسیجیان در استان شکل گرفته است، اذعان داشت: اما هنوز از تمامی ظرفیت های بسیج در ادارات و سازمان ها استفاده نمی‌شود.

وی تصریح کرد:در بسیج مهندسین صنعتی و عمرانی استان برای کمک به کارآمدی نظام و بدون هیچ چشم داشتی کارشناسان تخصص خود را در اختیار شرکت ها قرار می دهند.

مسئول بسیج مهندسین صنعتی و عمران استان در پایان افزود: ازو مسوولان خواستاریم از ظرفیت وجود ۴هزار مهندس که در ۸ رشته عمرانی و چندین رشته صنعتی سازمان دهی شده اند در حل مشکلات عمرانی و صنعتی خود استفاده کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۷

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار