ایران جانبی

» ثبت‌نامی‌ها در استان قزوین به ۲۶نفر رسید/ دو خانم داوطلب در لیست ثبت‌نام
کد خبر: 200056
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸
در دومین روز نام‌نویسی انتخابات؛
شاخص : با پایان یافتن دومین روز از ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شاهد ثبت نام ۲۶ نفر بودیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، دومین روز از ثبت نام داوطلبین یازدهم دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از صبح امروز (دوشنبه) یازدهم آذرماه آغاز شد.

روز گذشته ۱۶نفر در سه حوزه قزوین، آبیک، البرز؛ بوئین زهرا و تاکستان ثبت‌نام کردند که ۷نفر از آن متعلق به حوزه شهرستان قزوین بود و یک خانم در بین داوطلبین ثبت نام کرد.

امروز هم ثبت نام از ساعت ۸صبح آغاز شده که در حوزه ستاد انتخابات شهرستان قزوین تا کنون پنج نفر برای ثبت نام مراجعه کردند که یک نفر از آن‌ها به دلیل دارا بودن پست مدیریتی ثبت نام نشد و چهار نفر در حال طی کردن مراحل ثبت نام هستند که یک نفر از آن‌ها خانم است.

در مجموع تا پایان ساعت ۱۴تعداد ثبت نام کنندگان به ۷نفر رسیده است که رده سنی شرکت کنندگان بین ۳۱تا ۵۷ سال است و تمام داوطلبین دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند.
شغل ثبت نام کنندگان شامل دو بازنشسته، دو نفر شغل آزاد، یک استاد دانشگاه، یک وکیل و یک روان شناس است.

ثبت‌نامی‌ها در قزوین به ۱۵ نفر رسید

در روز دوم ثبت نام داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ۸ نفر با حضور در حوزه مرکزی ستاد انتخابات شهرستان‌ قزوین اقدام به ثبت نام کردند.

محمد شفیعی خاطرنشان کرد: از این تعداد ۱ نفر خانم و ۷ نفر آقا هستند که جوان‌ترین فرد ثبت نام کرده ۳۱ سال و مسن ترین فرد ۵۷ سال دارد.

وی افزود: تمامی ثبت‌نام کنندگان دارای مدرک فوق لیسانس می‌باشند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان قزوین در خصوص پراکندگی شغلی داوطلبین اظهار داشت: ۲ نفر بازنشسته، ۱ نفر استاد دانشگاه، ۱ نفر فرهنگی، ۱ نفر وکیل، ۱ نفر روانشناس و ۲ نفر هم دارای شغل آزاد هستند.

شفیعی در پایان گفت: در مجموع ۲ روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۵ نفر با حضور در فرمانداری قزوین اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند.

ثبت نام ۱۰داوطلب در دومین روز از ثبت نام انتخابات مجلس یازدهم

منوچهر حبیبی اظهار کرد: با پایان یافتن دومین روز از ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شاهد ثبت نام ۲۶ نفر بودیم.

وی ادامه داد: در دومین روز از ثبت نام ۱۰نفر برای عضویت در مجلس یازدهم ثبت نام کردند که هشت نفر در حوزه قزوین، آبیک و البرز و دو نفر نیز در حوزه بوئین زهرا بودند و در حوزه تاکستان نیز ثبت نامی نداشتیم.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین ابراز کرد: در مجموع دو روز ۲۶ثبت نامی داشتیم که ۱۵ نفر از این افراد در حوزه قزوین، آبیک و البرز، ۶ نفر در حوزه بوئین زهرا و ۵ نفر نیز در تاکستان ثبت نام کرده‌اند.

وی افزود: این داوطلبین شامل۲۴ نفر مرد و ۲ نفر زن است و تعداد ثبت نام نسبت به روز مشابه در دوره دهم ۴۴درصد افزایش داشته است.

این مسئول عنوان کرد: ۲۳نفر از داوطلبان دارای مدرک کارشناسی ارشد، دو نفر دکتری و یک نفر نیز دارای تحصیلات حوزوی هستند.

وی گفت: ثبت نام کنندگان در رده سنی ۳۰تا ۵۹سال قرار دارند؛ ۴ نفر از داوطلبان در سمت استاد دانشگاه قرار داشته، ۴ نفر دارای شغل آزاد، ۴ نفر بازنشسته، ۳ نفر فرهنگی، ۵ کارمند، یک روحانی و یک پزشک وجود دارد و ۴ نفر نیز از دیگر قشرها هستند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار