ایران جانبی

» ۵۰ درصد مردم کشور نیاز به حمایت دولت دارند/ دولت نباید به پرداخت یارانه کرونا، به ۳ میلیون نفر بسنده کند
کد خبر: 204997
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
جعفرزاده ایمن آبادی:
شاخص : نماینده مردم رشت گفت: ۵۰ درصد مردم کشور نیاز به حمایت دارند؛ لذا دولت نباید به پرداخت یارانه به ۳ میلیون نفر بسنده کند.

او افزود: اکنون زمانی نیست که دولت برای مردم دم از نداشتن و نبود بودجه بزند البته همه ما به مشکلات اقتصادی واقف هستیم، اما مردم هم به شدت تحت فشار هستند.

جعفر زاده ایمن آبادی بیان کرد: معتقدم که ۵۰ درصد مردم کشور نیاز به حمایت دارند و دولت نباید به پرداخت یارانه به ۳ میلیون نفر بسنده کند چرا که تمامی کسب و کار‌ها آسیب دیده و مردم با این همه خرج و گرانی خانه نشین شده اند.

نماینده مردم رشت گفت: صراحتا می‌گویم که ۴۰ درصد مردم کشور ما زیر خط فقر هستند لذا با درک شرایط کشور از دولت انتظار داریم که به داد مردم برسد.

او ادامه داد: بنده چندروز پیش دم در بازار رشت ایستاده بودم و شاهد این بودم که متاسفانه بیشتر مردم با وجود آن که باید در خانه بمانند در حد مصرف روزانه خرید می‌کردند چرا که به دلیل مشکلات اقتصادی، قدرت خرید پایینی دارند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: صد‌ها پیامک از طرف مردمی که به دلیل تعطیلی کسب و کار‌ها خانه نشین شده و در خرج زندگی خود مانده اند به بنده رسیده، لذا ضرورت وجودی دولت اکنون مشخص می‌شود و اگر مسئولان مردم را بنا بر خر دلیلی اکنون درنیابد آن‌ها را دلسرد خواهند کرد.

او افزود: اگر دولت قصد داشت تا به حمایت از تنها سه میلیون نفر از مردم کشور بپردازد بهتر بود این کار را نکند، این روز‌ها مردم به کمک‌نیاز دارند لذا از دولت خواهش میکنم مشکلات اقتصادی آن‌ها را دریابد.

انتهای پیام/۱۰۰۳

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار