5 مدرسه نوساز در مهرگان قزوین به بهره برداری می رسد
کد خبر: 105396
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۸
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:
شاخص : معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین بر پایان هرچه سریع تر عملیات ساختمانی 5 مدرسه در شهرک مهرگان تا اول مهرماه سال جاری تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، منوچهر حبیبی دیروز در جلسه ساخت و تجهیز مدارس شهرک مهرگان قزوین، با تاکید بر پایان هرچه سریع تر عملیات ساختمانی پنج مدرسه در شهرک مهرگان تا اول مهرماه سال جاری، اعلام کرد: این مدارس پذیرای هشت هزار دانش آموز جدید خواهند بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین با اشاره به اینکه ساخت و توسعه امکانات زیربنایی، درمانی، آموزشی و سایر طرح های خدماتی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند، افزود: مطالبات ساکنان شهرک مهرگان نسبت به سال های گذشته متفاوت شده و اکنون خواستار ارائه خدمات بهتر و بهینه تر هستند.

این مسئول با اشاره به اینکه باید متناسب با امکانات و ظرفیت های موجود درصدد کاهش مشکلات این شهرک تا پایان امسال بود، ادامه داد: موضوع فضاهای آموزشی و مدارس از جمله موارد مهمی هستند که برای خانواده ها نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده که باید به طور جدی مورد پیگیری قرار گیرند.

حبیبی تصریح کرد: با توجه به محدودیت های موجود و تنگناهای مالی، تنها راه باقی‌مانده رفتن به سوی خصوصی سازی است که یکی از سیاست های کلی دولت در بخش اقتصادی محسوب می شود.

شهرک مهرگان در ۱۸ کیلومتری شرق قزوین و در حاشیه آزادراه قزوین – کرج واقع شده است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار