۶ سال زندان به خاطر خانه‌داری بد یک زن! - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 91735
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۴۵
شاخص : پس‌ازآنکه همسر یک خانم ایتالیایی او را به آشپزی نکردن و نظافت کم در خانه متهم کرد، این خانم با مجازات 6 سال حبس روبرو شده است!

به گزارش شاخص نیوز ، پس‌ازآنکه همسر یک خانم ایتالیایی ساکن روستای «سونینو» در جنوب رُم او را به آشپزی نکردن و نظافت کم در خانه متهم کرد، این خانم با مجازات ۶ سال حبس روبرو شده است!

همسرِ ۴۷ ساله‌ی این خانم طی شکایتی رسمی که به پلیس شبه‌نظامی کارابینری ارائه داد گفت گه این زن نامرتب، غذا درست نمی‌کند و اوضاع خانه فوق‌العاده به‌هم‌ریخته است. پلیس هم به‌جای رد کردن شکایت مرد (به خاطر آنکه یک اختلاف خانوادگی است) آن را به مقامات قضایی ارجاع داد. چنانچه این خانم ۴۲ ساله به اتهام «سوئ رفتار در خانواده» مجرم شناخته شود، حکم ۲ تا ۶ سال زندان برای او صادر خواهد شد.

شاکی مدعی است که در دو سال گذشته همسرش به او بی‌اعتنایی می‌کند. ظرف‌ها را نمی‌شورد، آشپزی نمی‌کند و گاهی حتی او را از آشپزخانه بیرون انداخته است.

لازم به ذکر است که ماده‌واحده‌ی ۵۷۲ قانون مجازات کیفری ایتالیا اجازه می‌دهد «هرکسی که به دلیل آموزش، نگهداری یا حضانت با یکی از اعضای خانواده خود یا فردی که تحت حمایت آن‌هاست، بدرفتاری کند» مجازات شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار