۷۰ درصد جرائم مرتبط با مواد مخدر است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 59953
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۱
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان:
شاخص : دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته، 70 درصد جرائم با موادمخدر مرتبط است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مختار کرمی در جلسه کمیته مبارزه با مواد مخدر شهرستان قزوین با بیان اینکه ۷۰ درصد جرائم مرتبط با مواد مخدر است، اظهار کرد: استفاده از مواد مخدر و روان‌گردان‌ها چهارمین عامل خطرآفرین برای انسان محسوب می‌شود.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین بر استفاده از ظرفیت ائمه جمعه و جماعات، خیرین و سازمان های مردم نهاد برای مقابله با این پدیده شوم تاکید و اعلام کرد: برای راه اندازی کمپ های ترک اعتیاد بانوان برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است.

کرمی همچنینی مواد مخدر را یک زلزله خاموش و جنگ بدون مرز دانست و اضافه کرد: مقابله با این معضل اجتماعی نیاز به یک همکاری و برنامه‌ریزی جامع دارد تا هر یک از مردم و مسئولان با آگاهی از شرایط اجتماعی بتواند بخشی از فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی مورد نیاز جامعه را انجام دهد.

موسوی فرماندار قزوین هم در این جلسه با بیان اینکه محور مبارزه با مواد مخدر مشارکت همه دستگاه‌ها و همکاری با نیروی انتظامی را می‌طلبد، بر نظارت دقیق بر کمپ های ترک اعتیاد تاکید کرد.

سرهنگ امینی جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قزوین هم خود مراقبتی را اصلی مهم در پیشگیری از اعتیاد دانست.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار