74 طرح حوزه بهداشت و سلامت در قزوین اجرا می‌شود
کد خبر: 104191
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۹:۱۶
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین:
شاخص : رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: 74 طرح حوزه بهداشت و سلامت شامل ساخت بیمارستان و توسعه و الحاق آن در حال اجراست.

منوچهر مهرام صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به طرح‌های حوزه سلامت اعلام کرد: ۷۴ طرح حوزه بهداشت و سلامت شامل ساخت بیمارستان و توسعه و الحاق بخش های جدید بیمارستانی در استان قزوین در حال اجراست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین اظهار کرد: این طرح ها با بیش از ۴ هزار میلیارد ریال اعتبار در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرهای قزوین، الوند و محمدیه اجرا می شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: مطالعات طرح بیمارستان هزار تختخوابی قزوین با رویکرد توریسم درمانی هم در حال انجام و مکان یابی است.

مهرام تصریح کرد: ساخت بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی در قزوین یکی از مهم ترین این طرح هاست و بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی شهر الوند نیز هم اکنون ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی عنوان کرد: توسعه تجهیزات و الحاق بخش های جدید به بیمارستان های شهید رجایی، قدس و بوعلی از دیگر طرح های حوزه بهداشت و سلامت است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین در انتها افزود: راه اندازی ۵ پایگاه اورژانس در مناطق مختلف استان، برون سپاری فعالیت ها به بخش خصوصی، هلدینگ دارویی و تجهیزات پزشکی و ایجاد شرکت های دانش بنیان از دیگر اقدامات دانشگاه علوم پزشکی قزوین است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار