۷ مورد قلع و قمع اراضی تغییر کاربری غیر مجاز در قزوین اجرا شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 163951
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
سرپرست مدیریت امور اراضی قزوین:
شاخص : سرپرست مدیریت امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: به منظور صیانت از اراضی ملی تعداد ۷ مورد حکم قطعی قلع و قمع بناهای غیر مجاز اراضی کشاورزی و باغها در قزوین اجرا شد.

پرویز عبدی سرپرست مدیریت امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی قزوین در گفت‌وگو با خبرنار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در راستای انجام وظایف قانونی و به منظور حفظ وحراست از اراضی کشاورزی، زراعی و باغی به عنوان منابع ملی و حیاتی در تامین امنیت غذایی و در راستای اجرای قانون حفظ کاربری اراضی زراعی وباغها تعداد هفت مورد رای قطعی قلع و قمع صادره از مراجع قضایی اجرا شد.

وی افزود: دیوار کشی و ساخت و ساز غیر مجاز از جمله این احکام است که با حضور نماینده محترم دادستان، همکاری و تعامل نیروی انتظامی و کارشناسان مربوطه و رئیس اداره امور اراضی شهرستان قزوین اجرا شد که به موجب آن اراضی تغییر کاربری یافته روستای میانچال تخریب و بیش از ۱۰ هزار متر مربع از اراضی اعاده به وضعیت سابق شد.

عبدی تصریح کرد: از شهروندان درخواست می شود در صورت تقاضا برای ساخت و ساز در اراضی کشاورزی به مراکز خدمات جهادکشاورزی مربوطه مراجعه کنند تا بر اساس ضوابط موجود اقدام لازم در خصوص صدور مجوز قانونی صورت گیرد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار