۸۱۹ دوره آموزشی در شهرک‌های صنعتی استان قزوین برگزار شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 112993
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۹
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین:
شاخص : تاکنون بیش از ۸۱۹ دوره آموزشی با حضور ۱۴ هزار و ۶۷۴ نفر با ۲۲۱ هزار نفر ساعت آموزشی برای ارتقا مهارت و اثربخشی مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی برگزار شده است.

به گزارش شاخص نیوز: حمیدرضا خانپور در حاشیه بازدید از دوره آموزشی «نگارش قراردادهای تجاری و اصول و فنون مذاکره» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برگزاری دوره‌های آموزشی در راستای آشنایی بیشتر مدیران و کارشناسان واحدهای تولیدی جهت جلوگیری از هدر رفت مواد اولیه، احیا دوره کارورزی، بالا بردن کیفیت محصولات و بهره‌وری، بالا رفتن ضریب ایمنی در کارخانجات و  اجرای صحیح قوانین کار و تامین اجتماعی نقش مهم و تأثیرگذار دارد.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۵۰۰ نفر ساعت دوره آموزشی با شرکت ۶۴۲  نفر از مدیران، کارشناسان و کارکنان واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان برگزار شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین با اشاره به اهداف برگزاری این دوره‌های آموزشی گفت: به منظور ارتقا سطح دانش و مهارت مدیران و پرسنل واحدهای صنعتی کوچک، افزایش کارآیی و اثربخشی در واحد صنعتی از جمله اهداف برگزاری دوره‌های آموزشی به شمار می‌رود.

وی خاطرنشان کرد: دوره‌های آموزشی در سه حوزه مدیریتی، مهارتی و کارآفرینی در زمینه‌های کنترل فرایند آماری، قوانین و مقررات کار، بهینه‌سازی مصرف انرژی، مدیریت رفتار سازمانی و آموزش، قوانین مالیاتی، اصول تشریفات، اصول انبارداری و غیره برای واحدهای صنعتی انجام گرفته است.

خانپور ادامه داد: تاکنون بیش از ۸۱۹ دوره آموزشی با حضور ۱۴ هزار و ۶۷۴ نفر با ۲۲۱ هزار نفر ساعت آموزشی برای ارتقا مهارت و اثر بخشی مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی برگزار شده و در هفت ماهه پایان سال نیز برگزاری بیش از ۱۰۰ دوره در دستور کار معاونت صنایع کوچک این شرکت قرار دارد.

منبع: تسنیم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار