90 درصد منابع صندوق صرف تسهيلات خوداشتغالي مي‌شود
کد خبر: 101651
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۶
مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید كشور:
شاخص : مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید كشور گفت: 90 درصد از منابع این صندوق صرف ارائه تسهیلات مالی در زمینه خوداشتغالی مي‌شود.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، اصغر نورالله زاده عصر دیروز در نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین اظهار کرد: امسال بین یک تا یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال از منابع صندوق کارآفرینی امید صرف ارائه تسهیلات اشتغال زایی می شود.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور با اشاره به اینکه این تسهیلات در اختیار بنگاه های اقتصادی خرد و کوچک قرار می گیرد بیان کرد: معمولاً ۹۰ درصد از منابع این صندوق صرف ارائه تسهیلات مالی در زمینه خوداشتغالی و باقی به وام های ازدواج اختصاص می یابد و حمایت از کارآفرینی برنامه اصلی صندوق امید است.

این مسئول اعلام کرد: ۲ هزار میلیارد ریال از منابع صندوق کارآفرینی امید کشور در سال جاری صرف ارائه تسهیلات مالی ازدواج به زوج های جوان می شود.

نورالله زاده در ادامه افزود: این تسهیلات با شرایط آسان در اختیار متقاضیان دریافت وام ازدواج قرار می گیرد.

با بیان اینکه صندوق کارآفرینان امید بزرگترین صندوق حمایتی از فعالیت های کارآفرینانه است، یادآور شد: گذار از پرداخت های انفرادی و رسیدن به پرداخت های درون شبکه ای و ایجاد زنجیره های ارزش از برنامه های صندوق است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار