ارتقاء سطح توانمندی‌های علمی آموزش و پرورش قزوین
کد خبر: 108566
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۱۶
نماینده مردم قزوین در مجلس تاکید کرد
شاخص : نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: جایگزینی نیروهای جوان و با انگیزه به جای بازنشستگان در ارتقاء سطح کیفی آموزشی تاثیر به سزایی دارد.
zar abadi sedaye abyek

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سیده حمیده زرآبادی در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه یک که دیروز در اداره‌کل آموزش و پرورش استان قزوین برگزار شد، بر ارتقاء سطح علمی در آموزش و پرورش تاکید و اظهار کرد: جایگزینی نیروهای جوان و با انگیزه به جای بازنشستگان در ارتقاء سطح کیفی آموزشی تاثیر به سزایی دارد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی از مسئولان خواست: ضمن افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته با جذب نیروی انسانی جوان زمینه اشتغال آن‌ها را نیز فراهم کنند.

این مسئول با بیان اینکه نیروی انسانی با تجربه و سابقه کار در آموزش و پرورش در اولویت است، تصریح کرد: ایجاد امنیت شغلی برای آن‌ها تأثیر بسیاری در بالا بردن بازدهی فعالیت‌ها دارد.

زرآبادی در پایان بهسازی مدارس موجود و مکان‌یابی مناسب در احداث مدارس جدید را خواستار شد.

شمس‌الله غلامی رئیس آموزش و پرورش منطقه یک هم کمبود فضای آموزش در منطقه یک را یکی از چالش های آموزش و پرورش دانست.

وی اعلام کرد: آموزش و پرورش منطقه یک با ۶۷ هزار دانش آموز در ۳۱۴ واحد آموزشی به سه قسمت برخوردار، نیمه برخوردار و محروم تقسیم شده که متاسفانه کمبود فضای آموزشی در پونک و مینودر ساکنان این منطقه را با مشکل مواجه کرده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار