استاندار قزوین موفقیت تیم مذاکره کننده هسته‌ای را به رئیس جمهور تبریک گفت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 63612
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۴ - ۳:۰۱
با ارسال پیامی؛
شاخص : استاندار قزوین با ارسال پیامی، موفقیت تیم مذاکره کننده هسته‌ای را به رئیس جمهورتبریک گفت.
rrr_0

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، مرتضی روزبه، استاندار قزوین با ارسال پیامی موفقیت تیم مذاکره کننده هسته‌ای را به دکتر روحانی ریاست جمهوری ایران تبریک گفت.

متن کامل پیام تقدیر و تبریک استاندار قزوین بدین شرح است:

 بار دیگراستقامت و پایداری ملتی سلحشور و مومن و پایبند به آرمان‌های بلند بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، با عنایت و لطف پروردگار متعال به بار نشست و همگان دیدند که با مقاومت و پشتکار و جدیت درکار هیچ سد محکمی در مقابل این ملت عزیز ایثارگر یارای مقاومت ندارد.

محضر مبارک حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر روحانی (زیده عزه)

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

اینجانب ضمن عرض تبریک فرارسیدن عید سعید فطر با کمال مسرت و شادکامی پیروزی مردان انقلابی و باغیرت این سرزمین را که با پایداری ملت شریف ایران، هدایت‌های مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله)، مدیریت عالی جنابعالی و تلاش توأم با استقامت و تدبیر تیم مذاکره کننده هسته‌ای همراه بود تبریک عرض می‌نمایم.

بی‌شک تاریخ ثابت خواهد کرد که ملت عزیز ایران همانطور که قدرشناس ایثارگران عرصه دفاع مقدس هشت ساله بوده و هستند تلاش‌های مخلصانه فرماندهان خط مقدم جبهه دیپلماسی کشور را فراموش نخواهند کرد و نام آن‌ها را در صفحات زرین خاطرات خود ثبت و ضبط خواهند نمود.

مجدد از صبر و بردباری، تدبیر و تلاش‌های بی‌وقفه جنابعالی چه قبل از دوران ریاست جمهوری و به‌خصوص در دوران ریاست جمهوری تقدیر و تشکر نموده و پیروزی و موفقیت در همه عرصه‌ها را از خداوند متعال برایتان مسئلت می نمایم.

مرتضی روزبه

استاندار قزوین

انتهای پیام/۲۰۰/د/م

منبع: استانداری قزوین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار