استقرار بیش از ۲ هزار پایگاه جشن عاطفه‌ها در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 71704
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۴
مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد
شاخص : مدیرکل کمیته امداد استان قزوين گفت: همزمان با سراسر کشور با استقرار بيش از 2 هزار پایگاه ثابت و سیار، کمک‌ های مردمی استان جمع‌ آوری می شود.
۸۱۴۰۵۳۷۶-۶۱۰۷۳۰۰

هدایت صفری صبح امروز در گفت‌و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از برگزاری جشن عاطفه ها امروز و فردا در استان خبر داد و گفت: همزمان با سراسر کشور با استقرار ۲ هزار و ۶۲۳ پایگاه ثابت و سیار، کمک‌ های مردمی استان جمع‌ آوری می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد: یک هزار و هفت پایگاه ثابت و سیار در شهرستان قزوین، ۴۲۷ پایگاه در تاکستان،۳۵۷ پایگاه در البرز، ۳۰۹ پایگاه در بوئین زهرا، ۲۹۰ پایگاه در آبیک و ۲۳۳ پایگاه در آوج در جشن عاطفه های استان پیش بینی شده است.

این مسئول اعلام کرد: شهروندان نیکوکار هم می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) به نشانی اینترنتی www.emdad.ir نسبت به پرداخت کمک‌های نقدی خود اقدام کند.

صفری در ادامه اضافه کرد: مشترکین تلفن همراه اول با ارسال پیامک رایگان به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ و مشترکین ایرانسل ازطریق شماره گیری#۳۳۳۳*۷۳۳* می توانند در این جشن شرکت کنند.

وی با اعلام اینکه مردم استان قزوین سال گذشته بیش از ۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در جشن عاطفه ها کمک کردند، پیش بینی کرد: کمک های مردمی مردم خیر و نیکوکار استان قزوین در جش عاطفه های امسال به ۱۳ میلیارد ریال برسد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار