استقرار کاروان پشتیبانی قزوین در محدوده حرم مطهر طفلان مسلم (ع) - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 81851
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۸:۲۰
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خبر داد
شاخص : رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین با اشاره اعزام نخستين كاروان پشتيباني قزوين به شهر مسيب عراق گفت: کاروان پشتیبانی در محدوده حرم مطهر طفلان مسلم (ع) مستقر می شود.
۹۴۸۲۷

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، سهراب‌علی احمدی با اعلام اینکه نخستین کاروان پشتیبانی ستاد بازسازی عتبات عالیات از قزوین راهی شهر مسیب عراق شده است، بیان کرد: این کاروان شامل جمعی از خادمان اباعبدالله الحسین(ع) است که با هدف پشتیبانی و پذیرایی از زائرین پیاده اربعین حسینی کشور را ترک کرده اند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین اظهار کرد: این ستاد هم چند کاروان دیگر به منظور خدمت رسانی به زائران امام حسین(ع) در روزهای آینده به کشور عراق اعزام می کند.

این مسئول با بیان اینکه فرستادن مواد غذایی و دستگاه پخت نان ایرانی برای نانوایی های حرم مطهر طفلان مسلم(ع) از دیگر برنامه های این ستاد است، افزود: کاروان پشتیبانی در محدوده حرم مطهر طفلان مسلم (ع) در شهر مسیب مستقر می شود.

احمدی تصریح کرد: همچنین کاروان‌ خادمان شامل گروه های داوطلب پزشک، روحانی و مستندساز برای پوشش رویدادهای اربعین سیدالشهدا (ع) به کربلای معلا اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه تعداد زائران استان قزوین که تمایل دارند در پیاده روی اربعین حسینی حضور داشته باشند، افزایش پیدا کرده، ادامه داد: زائران برای سفر اربعین به هیچ وجه با گروه‌های آزاد هماهنگی نکنند و تنها با ثبت نام در دفاتر مجاز زیارتی اقدام به حضور در راهپیمایی اربعین از نجف تا کربلا کنند.

گفتنی است، سال گذشته بیش از ۶ هزار زائراستان قزوین در پیاده روی اربعین حسینی شرکت داشتند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار