اعتراض مردم قزوین نسبت به برگزاری کنسرت مبتذل بنیامین در قزوین
کد خبر: 100480
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۴:۳۴
در حاشیه نماز جمعه امروز در قزوین صورت گرفت؛
شاخص : نمازگزاران و معتکفین قزوینی در حاشیه آیین عبادی سیاسی نماز جمعه قزوین با امضا طوماری ضمن محکومیت برگزاری محافل رقص مختلط و بی حجابی در قزوین بنام برنامه فرهنگی، خواستار برخورد با عاملان برنامه ضد فرهنگی در شهرستان شدند.
DSC_0065

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، همزمان با برگزاری آیین سیاسی عبادی نماز جمعه جمعی از خانواده‌های شهداء و ایثارگران، ائمه جماعات مساجد و اقشار مختلف مردم اقدام مبتذل فرهنگی رخ داده در کنسرت بنیامین را محکوم نمودند.

نمازگزاران با امضای طوماری ضمن محکومیت برگزاری محافل رقص مختلط و بی‌حجابی در قزوین بنام برنامه فرهنگی، خواستار برخورد با عاملان برنامه ضد فرهنگی در این شهر شدند.

در این طومار آمده است:
ما معتکفین و مردم شهیدپرور و انقلابی استان قزوین انزجار خود را از هرزگی ها و هنجار شکنی‌های کنسرت غیرقانونی برگزار شده در شب میلاد امیر المومنین(ع) در شهر دارالمومنین قزوین اعلام نموده و ضمن محکوم نمودن چنین اقداماتی برخورد جدی با عوامل برگزارکننده این کنسرت شنیع و برنامه‌های ضدفرهنگی اینچنینی و مسئولین کم کار و صادر کننده مجوز برای چنین برنامه هایی که در راستای تکمیل پروژه های نفوذ دشمن می باشد را خواستاریم و اعلام می نماییم که بروز چنین برنامه‌ه، ضد فرهنگ و خلاف شرع اسلام است.

تصاویر ارسالی از مخاطبان شاخص نیوز

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

2 پاسخ به “اعتراض مردمی نسبت به برگزاری کنسرت بنیامین در قزوین+تصاویر”

  1. b می‌گه:

    خدا شفاتون بده

  2. ناشناس می‌گه:

    بسیار عالی

پاسخ دهید

آخرین اخبار