اگر به جوانان اعتماد شود کارهای بزرگی خواهند کرد
کد خبر: 103144
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲:۲۹
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین:
شاخص : مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین با اشاره به اینکه شهدا اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل را به معنای واقعی اجرا کردند، گفت: تجربه 8 سال دفاع مقدس ثابت کرد اگر به جوانان اعتماد شود پیشرفت‌های قابل توجهی خواهیم داشت.
images-1-(1)

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین در مراسم اختتامیه اردوی راهیان نور دانشگاه‌‎های استان قزوین و جشن روز جوان که در دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد، اظهار کرد: ۲۵۰۰ نفر دانشجو در قالب ۸ کاروان از ۱۴ تا ۲۸ اسفند ماه سال گذشته به اردوهای راهیان نور جنوب کشور اعزام شدند.

وی افزود: در اواخر فروردین سال جاری یک کاروان بین المللی متشکل از دانشجویان خارجی به اردوهای راهیان نور غرب کشور اعزام شدند.

برزگر در ادامه گفت:  به منظور انتقال هرچه بهتر فرهنگ ایثار و شهادت به جوانان از راویان مجرب در این اردوها استفاده شد.

مسئول بسیج دانشجویی استان افزود: ۳۰ نفر از روحانیون برای پاسخگویی به شبهات دینی و برگزاری مراسمات فرهنگی و آموزه‌های دینی در داخل اتوبوس‌ها و اردوگاه‌ها فعالیت داشتند.

این مسئول با اشاره به شعار سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل اذعان داشت: شهدا اقدام و عمل را به بهترین شکل اجرایی کرده و به نمایش گذاشتند.

وی با تاکید بر اینکه واگذاری مسئولیت‌ها به جوانان سبب پیشرفت کشور می‌شود، بیان کرد: تجربه ۸ سال دفاع مقدس ثابت کرد اگر به جوانان اعتماد شود کارهای بزرگی توسط آنها برنامه‌ریزی و اجرا خواهد شد.

مسئول بسیج دانشجویی قزوین با اشاره به اینکه ایران در جایگاه برتر دفاعی و موشکی جهان قرار دارد، تصریح کرد: این موفقیت‌ها نتیجه تلاش جوانانی است که ایمان و ولایت فقیه را سلاح خود قرار داده‌اند.

این مسئول در پایان تاکید کرد: امیدواریم دولت و مسئولین به جوانان اعتماد بیشتری داشته باشند تا کشور به دست آن‌ها ساخته شود.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار