اقتصاد و عمل در سایه برقراری امنیت کشور میسر مي شود
کد خبر: 100065
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۲:۰۰
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین گفت: اقتصاد مقاومتی و عملی کردن آن در سایه برقراری امنیت کشور میسر خواهد شد.
۸۱۸۸۰۶۳۸-۷۰۳۷۹۰۴۵

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، فریدون همتی  در مراسم رژه نیروهای مسلح استان قزوین با بیان اینکه سابقه ارتش در همراهی انقلاب از یاد نرفتنی است، اظهار کرد: در زمان جنگ تحمیلی هنوز به طور قطع ارتش جمهوری اسلامی سامان پیدا نکرده بود و دشمن به ایران حمله کرد  اما با این وجود نیروهای مسلح و ملت ایران با قدرت و اقتدار در مقابل دشمن ایستادگی کردند.

استاندار قزوین تصریح کرد: اگر انقلاب اسلامی با قوت و قدرت در برابر دشمن ایستادگی می‌کند به لطف خداوند، ولایت رهبری، پشتیبانی نیروی مسلح و مردم است و ارزش های انقلاب نیز با تکیه بر ایمان، خلاقیت  و نوآوری حفظ شده است.

همتی با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری گفت: اقتصاد  مقاومتی و عملی کردن آن در سایه برقراری امنیت کشور میسر خواهد شد.

استاندار قزوین اضافه کرد: امروز دشمن در صدد توطئه‌های مختلف برای متوقف کردن ایران است اما به دلیل داشتن نیروهای مسلح و توانایی در حوزه های متفاوت تجهیزاتی و علم به دستاوردهای بالا همواره موفق هستیم.

وی در انتها با بیان اینکه ارتش ما ارتشی بی نظیر است افزود: در سایه ایمان و پشتوانه ملت این مملکت به دست صاحب اصلی، مهدی موعود (عج) برسد.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار