انتشار مجدد دو نشریه توقیفی +تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 71972
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۲
شاخص : روزنامه اصلاح‌طلب «بهار» و هفته نامه اصولگرای «۹ دی» که دوران توقیف خود را پشت سر گذاشته‌اند، انتشار خود را از سرگرفتند.
۲۱۴۲۳۹_۱۹۷

به گزارش  پایگاه شاخص،اولین شماره از دوره جدید روزنامه «بهار» امروز شنبه روی کیوسک‌های روزنامه‌نامه‌فروشی عرضه شد. این روزنامه در کنار مطالبی که از چهره‌های مختلف به مناسبت اززسرگیری انتشارش منتشر کرده، شماره نخست از دوره تازه انتشار خود را با مصاحبه‌ای اخصاصی با داریوش مهرجویی کلید زده است.

به گفته سعید پورعزیزی مدیرمسئول «بهار» این روزنامه سعی می‌کند در فضای رسانه‌ای کشور به طور شفاف به وظیفه اصلی خود که اطلاع‌رسانی صحیح است، عمل کند و ابراز امیدواری کرد که ‌ «بهار» بتواند جایگاه گذشته‌اش را در میان مخاطبان حفظ کند.

انتشار مجدد دو نشریه توقیفی

روزنامه‌ «بهار» ششم آبان‌ماه سال ۱۳۹۲ به دنبال انتشار مقاله‌ای با عنوان «امام؛ پیشوای سیاسی و یا الگوی ایمانی؟» با حکم هیأت نظارت بر مطبوعات توقیف و پرونده‌اش به دادگاه ارسال شده بود.

همچنین هفته نامه ۹ دی که دو ماه قبل با حکم هیئت نظارت بر مطبوعات و به دلیل «عدم رعایت مصوبه شورای عالی امنیت ملی در باره موضوع هسته‌ای (برجام) و توهین به مقامات دولتی» توقیف شده بود، بعد از چند جلسه بررسی قضایی، تبرئه و رفع توقیف شد و شماره تازه آن امروز شنبه روی دکه آمده است.

انتشار مجدد دو نشریه توقیفی

تیتر صفحه اول شماره جدید این هفته‌نامه «رسوایی برجام» است با این روتیتر: «موج انتقادات کارشناسان توافق وین را به انزوا کشاند». در این شماره، «۹ دی» مواضع چهره‌های مختلف عالم سیاست را در جبهه اصولگرا منعکس کرده است. حجت الاسلام و المسلمین حمید رسایی نماینده مجلس شورای اسلامی مدیرمسئول «۹ دی» است.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: مهر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار