دوری از تجمل‌گرایی و توجه به مستضعفین گفتمان اصلی انقلاب اسلامی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 93515
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۱۵
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس :
شاخص : نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: اهمیت نسبت به تجمل‌گرایی و دوری از آن از مهمترین مؤلفه‌های گفتمان انقلاب اسلامی است که در نظام جمهوری اسلامی ایران نباید به سمت تجمل‌گرایی غرب حرکت کنیم.
D37U1158

به گزارش شاخص نیوز ، سیدمرتضی حسینی با اشاره به مفهوم گفتمان انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران یک گفتمان انقلابی است که محوریت‌های مختلفی را به خود اختصاص می‌دهد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود: اجرایی شدن دستورات الهی و دین مبین اسلام یکی از محورهای گفتمان انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه گفتمان انقلاب اسلامی امام خمینی و مقام معظم رهبری یک گفتمان بیداری محسوب می‌شود، ادامه داد: استکبارستیزی علیه دشمن، ریشه‌کن کردن دشمن و دفاع از حقوق مستضعفین از مهم‌ترین مؤلفه‌ها و رویکردهای گفتمان انقلاب اسلامی تعریف شده است که تحقق این امر وظیفه نسل امروز تلقی می‌شود.

حسینی با بیان اینکه در برابر گفتمان انقلاب اسلامی مسئولیت‌های مختلفی را برعهده داریم، بیان کرد: توجه به محرومان و مستضعفان از رویکردهای مهم در جامعه و گفتمان انقلاب اسلامی است که باید نسبت به آن توجه کرد.

این مسئل عنوان کرد: دوری از تجمل‌گرایی از دیگر مؤلفه‌های گفتمان انقلاب اسلامی بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است، چراکه در نظام جمهوری اسلامی ایران نباید به سمت تجمل‌گرایی غرب حرکت کرد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفتمان انقلاب اسلامی شاخص‌های مهم دیگری را به خود اختصاص می‌دهد، اضافه کرد: آسایش و تأمین رفاه مردم بخشی از مؤلفه‌ها و گفتمان انقلاب اسلامی است که در حوزه اجتماعی باید رعایت شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار